19. kolo IE Znojmo C - Mikulovice B 4:0 (2:0)

Góly: 26. a 61. Ostrý, 8. Truhlář, 55. Meister

Samek Milan – Duhajský, Petrla, Holzbauer, Eliáš (71. Suchánek) – Truhlář, Štancl

Asistent: Klaška Petr
Vedoucí mužstva: Benda Martin
Odborný poradce: Pavlů Luboš
Pomezní rozhodčí: Klouda Petr

Po nepříliš jistém výkonu obrany v minulém utkání a také s ohledem na široký kádr mužstva udělal trenér Máslo změny v sestavě. S kapitánskou pásku přivedl mužstvo na trávník Šantyk.

1. přímý kop hostí z 20m těsně minul tyč naší branky, Sam však jistě situaci kontroloval,
7. chyba Lumíra, střela hostí vedle,
8. 1:0 individuální akce Meistera, jeho střela skončila na tyči, odražený míč umístil k tyči Truhlář,
10. hráč na domácí střídačce (Obama) požádal trenéra o cigaretu a šel kouřit za střídačku,
12. roh Truhláře a hlavička Daldy do náruče brankáře hostí,
13. střela Ostrého z 16m do tyče,
19. talentovaný brankář Sam zlikvidoval včasným vyběhnutím rodící se šanci hostí,
19. střela Pecy z 16m doprostřed branky,
21. laxní přímý kop Holzbauera z 25m – vysoko nad,
22. na domácí střídačce se začaly ozývat hlasité zvuky pracujících střev (Darla),
24. krásné narážečky mezi Šantykem a Lumírem, jeho střela do brankáře,
26. 2:0   přesný centr Meistera z prave strany našel ve vápně volného Daldu, ten vysekl parádní nůžky, hostující brankář vyrazil s námahou míč směřující k tyči, s dorážkou už neměl problém Mireček,
34. rychlý protiútok hostí po levé straně, střela s úhlu z 10m, Sam na zemi bezpečně kryl,
35. v rychlém sledu dva jasné fauly na Pecu ve vápně, rozhodčí nepískal,
38. centr Pecy z levé strany, Meister se vrhl rybičkou, branku však minul,
41. rychlá kombinace středem hřiště, Truhlář se ocitl sám před brankářem, branku přestřelil,
45. konec 1. poločasu. Prvních 10 minut jsme se zahřívali a rozkoukávali, potom už byly k vidění pohledné kombinace, vyskytly se však i chyby.
51. střela hostí z 20m k tyči, Sam na zemi kryl,
55. 3:0 přímý kop Holzbauera z pravé strany přesně našel hlavu volného Meistera,
58. střela Holzbauera z 30m těsně nad,
61. 4:0 kombinace po pravé straně, přihrávka Truhláře po zemi do vápna, Meister pustil míč mezi nohami na volného Mirečka, ten bez problému skóroval,
62. hřiště opouští dobře hrající, avšak vysílený kapitán týmu Šantyk, nahrazuje jej Honza Samek st..
64. další střídání v domácím týmu, odstupuje Dalda, který toho jako vždy hodně naběhal, nastupuje Mandelka,
67. Sam založil rychlou akci, na jejímž konci se ocitl Mandelka sám před brankářem, vystřelil však vedle,
71. poslední střídání v domácím týmu, odstupuje zraněná Lumír, nastupuje nažhavený Obama,
73. střela Holzbauera z 18m do brankáře,
75. individuální průnik Pecy, jeho střelu brankář vyrazil, dorážku dal Truhlář vedle,
80. pro změnu individuální akce Sama až do hloubky poloviny soupeře, uličkou našel sprintujícího Obamu a ten vstřelil gól. Bohužel, pomezní mávl ofsajd.
81. přesná a rychlá kombinace domácích, Mandelka se ocitl znovu sám před brankářem, branku však přestřelil,
82. Sam chtěl opět pobavit diváky, proto se vydal na další výlet. S míčem individuálně pronikl až před branku soupeře, místo střely a téměř jistého gólu však nezjištně přihrál bratrovi Honzovi, jeho střelu z 8m hostující brankář vyrazil,
85. přímý kop hostí z 20m, trenér dal pokyn Obamovi, aby šel do zdi. Nešel…,
88. taktický faul Obamy, hrozil rychlý brejk hostí,
89. přihrávka Mirečka do vápna na zcela volného Mandelku, ten opět neproměnil,
90. konec utkání.

Utkání jsme měli pod kontrolou, soupeř občas zahrozil. Hrálo se slušně a korektně. Vychytaná nula jde však na konto Čecha, takže slíbená bečka je o kousek blíže.

Ohlasy po utkání:

• Robert Peca:   já dneska ne…….,
  • Železný Milan nej.: bezchybný výkon, skvělý brankář, s takovými fotbalisty je radost hrát,
  • Petr Klouda:  na špatných hřištích hraji, když se hraje doma na kvalitním trávníku, tak jsem na lavičce. Měli dát více gólů, Mandelka byl dnes nemohoucí střelec,
  • Duhajský František: ještě se mi nestalo, abych byl nejstarším na hřišti…(po Daldovi),
  • Klaška Petr: díky Máslovi, který si dělal dnes poznámky z utkání sám, jsem měl možnost vidět celé utkání v klidu. Doufám, že Máslo nebude dlouho hrát…,
  • Ostrý Mirek: jeden člen realizačního týmu má vykousané bradavky (dnes nikdo neodjel),
  • Vlček Vladimír: výborné utkání, Milan Samek má i na „C“…,
  • Samek Jan st.:  takovou šanci jsem měl proměnit, to se dává levačkou..(Honza převzal Kapitánskou pásku po Šantykovi, kterého vystřídal),
  • Náprava Jiří:  už vím, proč jsem se jako levý bek dostal do tolika šancí. Obama na sebe opět neustále vázal několik protihráčů,
  • Suchánek František:  cítím diskriminaci národnostní menšiny. Bílý rozhodčí mi neuznal regulérní gól (možná….),
  • Holzbauer Václav: nebudu nic říkat…,