19.kolo Unanov - IE Znojmo starší žáci 1-3

Unanov - IE Znojmo starší žáci 1-3 (0-0)

Gól - Švéda 2x, Moravec J.,

Sestava

Kroupa - Doleček  - Malý , Rehberger M., Doubek M., - Raška,Kalina,Pospíchal, Švéda , - Moravec J., Moravec M.,

Střídání – Vystavěl, Heimlich,

V 7 minutě šel sám na branku Jiří Moravec a nedal. Ve 22minutě měl obrovskou šanci Švéda ale sám před brankářem nedal. Známé nedáš dostaneš se uskutečnilo v poslední minutě první půle po chybě v naší obraně 1-0.

Ve druhé půli jsme ve 36 minutě vyrovnali. Po krásné přihrávce Dolečka vyrovnal Švéda 1-1. V 51 minutě nachystal Švéda míč Jirkovi Moravcovi,ten ve sprintu přebral míč a tvrdou střelou vymetl šibenici domácí branky 1-2. V 60 minutě pojišťuje naše vítězství po samostatné akci opět Švéda 1-3.

Řekli po utkání

Marek  Pospíchal trenér

V první půli byl náš výkon ospalý i přes to jsme si mohli vytvořit gólový náskok, ale bohužel jsme naopak v závěru inkasovali. Druhá půle už byla naše hra o hodně lepší a zaslouženě jsme utkání otočili a odvezli tři body.