20.kolo IE Znojmo starší žáci - Dobšice 3-2

IE Znojmo starší žáci - Dobšice 3-2 (2-1)

Gól - Moravec Jiří 2x,Doubek Jan,

Kouba 6, Doleček 7, Rehberger M. 7, Doubek M. 6, Malý 5 , Raška 5, Chlubna 5, Pospíchal 5, Švéda 5, Doubek J 5, Moravec J 7,
Střídání . Vystavěl 5, Heimlich 5, Rehberger T 6, Stašková 6.

Už ve 4 minutě krásná souhra Doubka J. s Moravcem J. a ten zakončuje 1: 0.V 7 minutě kopeme trestný kop a krásná střela Dolečka končí na břevně. V 9 minutě hosté z velké dálky srovnávají na 1:1. V 10 minutě po velké chybě hostující obrany Doubek dává na 2:1 a tak se končí 1polovina.

Ve 41 minutě se  Pospíchal uvolňuje přes dva obránce a nachází volného Moravca J. a ten chladnokrevně dává na 3:1. V 68 minutě naše obrana chybuje a hostující Vodák stahuje na 3:2 . 70minuta rozhodčí píská konec dramatického zápasu .

Marek Pospíchal trenér

Před zápasem jsme si v kabině řekli jak je dnešní zápas duležitý a že bojujeme o 3 místo v tabulce a to nás asi svazovalo ve hře. Je dobře že jsme zápas dotáhli do vítězného konce a všichni jsme měli obrovskou radost .