21.kolo IE Znojmo starší žáci - Šatov 4-0

IE-st-zaci-satov-12062011cIE Znojmo starší žáci - Šatov 4-0 (0-0)

Góly - Švéda 2x,Stašková, Rehberger T.,

Sestava:

Kroupa 8,Doleček 9, Malý 8, Rehberger M. 8, Doubek M. 8, Raška 8, Heimlich 8, Pospíchal 9, Švéda 8, Rehberger T. 8, Moravec J.8.
střídání : Blažíček 8, Stašková 9.

Zápas: Už v 5 minutě se ocitá před brankařem sám Švéda a branku nedává v 6minutě je to opět Švéda který stojí opět sám předbrankou hostí a netrefuje . v 16 minutě Pospíchal krásnou akcí nachází volného Blažíčka a ten střílí kousek od tyčky. v 1 puly Jakub Švéda nadává 5 tutových šancí a tak se jde do kabin za stavu 0:0.Do druhé půle nastupujeme jako jasně lepší tým a už ve 37 min. Pospíchal prochází obranou a nachází volného Švédu který dáva na 1:0 . Ve 43 min. kope roh Švéda naráží s Raškou a z dálky dává na 2.0. 45min. Pospíchal vede balon a vidí volnou Staškovou která sama před brankařem dává na 3:0. v 63 min. Moravec J. předává míč samotnému Rehbergerovi T. a ten sám upravuje na konečných 4:0 . 70min. rozhodčí Stašek píská konec zápasu a všichni se radují za 3 místo v soutěži.

Řekl po utkání

Marek Pospíchal trenér

Do zápasu jsme nastupovalis tím ,že musíme vyhrát ,aby jsme získali zaručeně 3 místo v soutěži. to nás celou polovinu zápasu svazovalo. Kanonýr Švéda neproměnil 5 tutových šancí. Po 1 půlce jsme si řekli pár důležitých slov a do 2 půle jsme od začátku nastoupily jako jasně lepší tým a tak jsme soupeře rozdrtily 4:0. Po zápase nám přišel z okresu pan Bartoš předat pohár a medaile za 3 místo v soutěži a radost měli všichni hráči. Nakonec všichni poděkovali i skvělému obecenstvu.