5.kolo IE Znojmo ml.žáci - Oleksovice 2-1

IE Znojmo ml.žáci - Oleksovice 2-1 (1-0)

Gól - Baláž,Novák,

Naši mladší žáci dokázali na svém hřišti porazit vedoucí tým tabulky.

Rehberger M.(8)- Špaček (8), Pospíchal (8), Rehberger T.(8),- Novák (8), Pěnkava (8), - Stašková (7),Kopečný (8),
Střídání - Baláž (7), Vystavěl (7), Auer Denis (7),

Do zápasu jsme vstoupili aktivněji a měli jsme častěji míč na svých kopačkách. V první půli jsme promarnili několik slibných šancí kde hlavně Denis Auer měl na kopačce gól.
Do vedení nás tak poslal v 15 minutě Baláž který se pohotově prosadil po centru Pěnkavy. další šanci na vstřelení gólu měl Pospíchal jehož bombu vyrazil s vypětím všech sil hostující brankář na týč.
Ve druhý půli jsme měli stále častěji míč na svých kopačkách,ale bohužel koncovka byla naší slabinou. Přesto jsme se po akci  Vystavěla s Novákem dokázali dostat do dvou brankového vedení. V závěru utkání hosté
snížili s trestného kopu na 2-1 a do konce zápasu si vytvořili dvě obrovské šance které skvělým zákrokem zlikvidoval domácí gólman Marek Rehberger. V posledních minutách jsme ještě mohli přidat pojistku ale ani Stašková, Kopečný a Auer
nedokázali dostat míč do hostující branky.Ovšem i přes to jsme dokázali porazit zatím vedoucí tým soutěže.

Řerli po utkání
Milan samek trenér
Jsem rád že jsme dnešní utkání zvládli. Hráli jsme s chutí a nasazením. K úplné spokojenosti mi chybý jen lepší proměňování vypracovaných šancí
V závěru utkání za stavu 2-1 nás 2x podržel skvělým zákrokem brankář Marek Rehberger. Přesto si mýslím že jsme utkání vyhráli zaslouženě.