6.kolo Pavlice - IE Znojmo mladší žáci 1-5

Pavlice - IE Znojmo mladší žáci  1-5 (0-3)

Gól - Blažíček, Vystavěl, Novák, Auer, Pospíchal,

Sestava - Rehberger M.,- Špaček, Pospíchal, Rehberger T., - Blažíček, Novák, Vystavěl, Pěnkava
Střídání - Kopečný, Stašková, Auer, Baláž, Preiss,

Naši  mladší žáci dokázali zvítězit na hřišti vedoucího týmu tabulky a po skvělém výkonu odvezli všechny tři body.
Do utkání jsme vstoupili velice dobře hned ve 2 minutě jsme se ujali vedení po rohovém kopu se gólově prosadil Blažíček 0-1. V e 20 minutě našel přesným pasem Pěnkava Vystavěla a ten svoji šanci proměnil 0-2. O Pět minut později po Vystavělově rohu prosadil nekompromisně hlavou Novák 0-3 a uzavřel tak poločasový gólový příděl domácím.

V úvodu druhé půle se skvělým zákrokem v brance prezentoval Marek Rehberger a podržel tak svůj tým. Ve 40 minutě se ve středu hřiště prosadil |Novák a krásnou přihrávkou uvolnil Denise Auera který už konečně dokázal prolomit svoji střeleckou smůlu a zvýšil naše vedení už na 0-4. V 56 minutě se prosadil tvrdou střelou z rohu Marek Pospíchal a nedal domácímu gólmanovi žádnou šanci 0-5. Tři minuty před koncem korigovali domácí konečný výsledek na 1-5.

Řerli po utkání

Marek Pospíchal asistent trenéra

Celý tým dnes podal velmi dobrý kolektivní výkon a po krásných brankách si zcela zaslouženě odvážíme všechny tři body.