6.kolo halové ligy mladších žáků

V 6 kole mladších žáků hrané v Ivančicích jsme se ve čtvrtfinálové skupině utkali s 1 celkem základní části Kohoutovicemi. 8 týmem Moravské Slávie Brno a 9 celkem Sterým Lískovecem.

Nastoupili jsme v sestavě

Rehberger M. (7),Pospíchal (8),Špaček (7), Kopečný (6),- Moravec (8),Pěnkava (7 ),Vystavěl(5),

1.       Zápas

IE Znojmo – Mor. Slávie Brno  1-2            gól- Moravec,

V utkání jame předvedli velmi dobrý výkon ,kdy jsme vedli gólem Moravce a dále se nám povedlo nastřelit tyč Pěnkavou. V Závěru utkání jsme však vyrobili dvě hrubé chyby které soupeř dokázal potrestat.

2.       Zápas

IE Znojmo – Starý Lískovec  1-3                 gól- Moravec,

Ve druhém zápase jsme brzo inkasovali ale přesto bylo utkání po celou dobu velmi vyrovnané. Za stavu 2-0 jsme dokázali po chybě hostů snížit Moravcem na 1-2  a až do konce zápasu jsme drželi šance na vyrovnání až v samotném závěru jsme pak inkasovali a přenechali body hostům.

3.       Zápas

IE Znojmo – Kohoutovice  1-6                    gól- Moravec,

Proti nejlepšímu celku základní části jsme celé utkání tahali za kratší konec a soupeř zaslouženě dokázal vyhrát. Našim jediným střelcem byl opět Moravec  který ovšem nemusel zůstat jen u jediného zásahu.

Řekli po turnaji

Milan Samek   trenér

Dnes musím i přes tři porážky vyzvednou náš výkon, který byl určitě nejlepší za dosavadní vystoupení zde na turnaji,kde jsme se museli  navíc obejít bez několika hráčů z důvodu nemoci . Kluci konečně pochopili o čem tady ten fotbal  je. V prvním zápase jsme mohli při troše štěstí minimálně bod získat a to samé ve druhém našem vystoupení. Proti Kohoutovicím jsme výsledkově šanci neměli, ale přesto jsme si dokázali vytvořit několik velmi dobrých příležitostí.

Ve všech třech zápasech jsme předvedli kvalitní výkony a oproti minulým zápasů  jsme si navíc vytvořili hodně šancí což se v minulosti  nestávalo.

Věřím, že pokud se nám podaří zopakovat dnešní dobrý výkon i v dalších kolech máme šanci konečně výsledkově uspět.