logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

7.kolo halové ligy mladších žáků

V sedmém kole halové ligy mladších žáků jsme ve skupině o 8 -16 místo utkali s Tuřany a domácím A a B týmem Ivančic.

Nastoupili jsme v sestavě

Rehberger M (6), - Pospíchal(6), Rehberger T. (6), Špaček(7), - Moravec (5),Blažíček(6), Pěnkava(6), Vystavěl(5),

Tuřany 0-1

První zápas jsme začali aktivně. Soupeře jsme do šancí pouštěli minimálně a sami jsme si vytvářeli dobré příležitosti ke skórování,ale naše střelecká muška nebyla ideální. V 9 minutě zápasu jsme inkasovali po chybě na naší polovině. Hned po inkasované brance jsme z dalšího útoku mohli opět inkasovat, ale výborným zákrokem se předvedl Marek Rehberger. Do konce zápasu jsme svého soupeře trápili,ale na vyrovnání to nestačilo.

 

Ivančice A 0-3

Ve druhém zápase nás čekalo domácí A tým. Utkání bylo opět vyrovnané. Do první velké šance se dostal aktivní Blažíček ale ve vyložené šanci trefil jen vybíhajícího gólmana. V další velké šanci se objevil opět Blažíček, ale počínal si stejně jako v první šanci. Domácí naopak svoji první šanci hned proměnili a do konce zápasu nám ještě 2x předvedli jak se mají šance proměňovat.

 

Ivančice B  3-4 gólBlažíček 2x, Pěnkava,

V posledním utkání dne jsme se utkali s domácím B týmem. Ten měl ve svém středu výškově menší hráče než A tým, ale velmi šikovné. Hlavně jeden z jejich útočníků nám dělal velké problémy. Hned v prvním minutě jsme inkasovali po nedůrazu před brankou. O dvě minuty později připravil stejný hráč míč svému spoluhráči ideálně do pádné branky 0-2. Úvod se nám tak vůbec nepovedl. Naši kluci se však nechtěli vzdát a hlavně náš druhý útok Pěnkava-Blažíček hrál hodně aktivně. Odměnou jim bylo během jednoho střídání vyrovnání po dvou brankách Blažíčka 2-2. Domácí se však dostali opět do vedení 2-3. Čtyři minuty před koncem se kolem obránce obtočil Pěnkava a střelou k tyči  vyrovnal na 3-3. O dvě minuty později našel krásnou přihrávkou Tomáš Rehberger Pospíchala kterému míč na poslední chvíli ve 100% šanci odmítl poslušnost. Štěstí se k nám ovšem opět otočilo zády a 35 vteřin před koncem jsme inkasovali čtvrtou branku 3-4.

 

Řekli po utkáních

Milan Samek trenér

Výsledkově jsme opět zklamali, ovšem po herní stránce jsme dokázali navázat na poslední zde sehrané zápasy,což je určitě pozitivní. Velmi kladně se k našemu výkonu vyjádřil trenér Tuřan a pochválil náš tým za předvedený výkon. Škoda je, že jsme v posledním zápase nevyválčili alespoň bod, který nám proklouzl doslova mezi prsty. Někteří to v kabině obrečeli, ale i to k fotbalu prostě patří.

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři