logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

11.kolo IE Znojmo m.žáci - Višňové 4-3

IE Znojmo – Višňové     4-3   (2-3)

Gól – Stašková,  Vystavěl, Pospíchal 2x,

Sestava

Rehberger M.(8), - Rehberger T.,(8), Pospíchal(8), Kopečný(8) – Blažíček(8),Vystavěl(8)-Pěnkava(8), Stašková(8),

Střídání – Baláž(6), Nový (6), Auer Denis(7),

Ve druhém jarním kole jsme na svém hřišti přivítali vedoucí celek tabulky. Na podzim jsme prohráli vysoko  6-0 a tak se čekalo jak uspějeme v jarní odvetě. Vstup do utkání jsme měli výborný. V 5 minutě jsme předvedli nádhernou akci na jeden dotek. Kopečný z obrany našel přesnou přihrávkou Blažíčka, který z první poslal za obranu do samostatného nájezdu Staškovou. Anda zkušeně nájezd proměnila 1-0. Z vedení jsme se však dlouho neradovali po chybě v obraně soupeř v 7minutě srovnal 1-1. Běžela 12 minuta a naši se opět ujímají vedení. Trestný kop z levé strany nastřelil na branku Pospíchal, kde dobře clonil brankáři Denis Auer a vedeme 2-1. V polovině prvního poločasu se nám vůbec nepovedla tříminutovka od 16 do 19 minuty. V té době se soupeři podařilo vyrovnat z pokutového kopu na 2-2. O minutu později se hosté ujímají dokonce vedení 2-3. A v 19 minutě zcela zbytečně fauluje Pospíchal unikajícího útočníka a hosté mají další výhodu pokutového kopu. Ten o všem Marek Rehberger chytá. V poločase tak hosté vedou 2-3.

 Začátek druhé půle jsme opět aktivnější. Běží 40 minuta  Vystavěl se dostává k míči a pohotově střílí bodlem. Míč končí v síti vyrovnáno 3-3. Naši jsou stále aktivnějším týmem,ale soupeř hrozí rychlými brejky. Hra se přelévá z jedné strany na druhou. V 45 minutě trefuje Pěnkava břevno hostující branky. Hosté se dostávají do dvou velkých šancí,které skvěle likviduje Rehberger v naší brance. V 50 minutě je na půlce faulován Vystavěl. K míči se postavil Popspíchal a jeho bomba končí v síti pod břevnem 4-3. Radost našich hráčů je obrovská. Do konce zápasu však zbývá ještě 10 minut. Naši bojují na doraz a je vidět jak moc chtějí s lídrem tabulky uspět. Závěr dohráváme v klidu daleko od naší branky a soupeři nedovolujeme vyrovnat. Rozhodčí Richter naposled píská do píšťalky. Na hřišti a lavičce propuká velká radost.    

Řekli po utkání

Samek Milan trenér

Před utkáním jsem svým svěřencům říkal, že není nic lepšího než porazit první tým tabulky a že k tomu dnes mají příležitost. Oni to dokázali a teď si to po právu vychutnávají. Utkání všichni odbojovali a navíc dokázali otočit nepříznivý stav. Pravdou je, že obrana nepracovala nejlépe a nevyvarovala se chyb. Ovšem Rehberger v naší brance nás dokázal podržet. Dnes mě navíc potěšila první branka, která padla po krásné akci. Nezbývá tak nic jiného než klukům pogratulovat.  

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři