logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

10.kolo Šatov - IE Znojmo mladší žáci 2-2

Šatov - IE Znojmo mladší žáci  2-2 (1-0)

Gól - Stašková, Vystavěl

Sestava

Rehberger M.(6), - Špaček( 8), Pospíchal (7), Kopečný (8) – Tony(7),Vystavěl (7)-Pěnkava (7), Stašková (8),

Střídání – Preiss(8), Nový (6), Auer Denis(7),

V prvním jarním kole mladších žáků jsme přijeli do Šatova. Utkání se bohužel hrálo za silného větru. V první půli jsme začali hrát právě proti tomuto větru,který nám dělal z počátku problémy hlavně při rohových kopech domácích. Přesto jsme mohli jít do vedení v 9 minutě, to zahrál domácí obránce rukou a my měli výhodu pokutového kopu. Míč si postavil Pospíchal, ovšem jeho pokus skončil těsně vedle tyče. Domácí šli do vedení v 25 minutě kuriózní brankou. Když se přímo z výkopu domácího gólmana za přispění větru a chyby Marka Rehbergra v brance dostal míč do naší sítě 0-1.

Do druhé půle jsme šli s větrem v zádech a chtěli jsme utkání otočit. Bohužel v 35 minutě neudržel střelu domácícho útočníka Rehberger 0-2. I přes tento nepříznivý stav jsme začali svého soupeře tlačit. Trenéři navíc poslali do zálohy Pospíchala, aby více drželi míč ve středu pole. Po akci Staškové nedokázal trefit zcela prázdnou branku právě Pospíchal. Snížit se nám podařilo v 45 minutě Staškovou, která umístila hlavou po rohu Vystavěla míč do šatovské sítě 1-2. Naše hráče tato branka nakopla k drtivému tlaku. O tři minuty později byla faulována aktivně hrající Stašková. Penálta. Tentokrát si míč postavil Kopečný ovšem ani on neproměnil. Trefil pouze nohy domácího gólmana. Naštěstí o pár minut později unikl z naší poloviny Vystavěl nahrál Pěnkavovi který ho perfektní přihrávkou z první poslal sám na brankáře a Vystavěl s přehledem vyrovnal 2-2. Do konce zápasu jsme se stále více tlačili před domácí branku, ale ani šance Pěnkavy a dvě dalekonosné bomby Pospíchala brankou neskončili. Naopak na druhé straně musel řešit perfektním vyběhnutím gólman Rehberger nebezpečnou šanci domácích. Za faul si vysloužil žlutou kartu a následný trestný kop vyboxoval do bezpečí. Poslední šanci a závar před domácí brankou nevyužil v pádu Kopečný a tak skončilo dramatické utkání remízou.

Řekli po utkání

Samek Milan trenér

Dnes byla škoda, že foukal tak silný vítr. Utkání i přes remízu hodnotím velmi kladně a to hlavně proto že se kluci dokázali zvednou i přes dvougólovou ztrátu. Všichni odvedli maximum a mrzet nás může určitě neproměňování šancí plus dva  pokutové kopy. Zápas to byl opravdu divácky zajímavý a dramatický až do konce. V závěru jsme určitě sahali i po třech bodech, ale nakonec jsme také nemuseli mít ani bod.Takže z mého pohledu krásné a dramatické utkání. Dnes mě svým výkonem mile překvapil Jarda Preiss.  

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři