logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

15.kolo IE Znojmo mladší žáci - Pavlice 12-0

IE Znojmo mladší žáci - Pavlice 12-0 (3-0)

Gól - Pěnkava 3x, Stašková 2x, Vystavěl 2x, Pospíchal, Blažíček, Kopečný, Nový, Rehberger T., 

Sestava

Rehberger M.,(7)- Kopečný(7), Rehberger T. (7),Špaček(7) – Pospíchal(7), Blažíček(7), - Stašková(7), Pěnkava(7)

Střídání – Preiss(7), Auer(7),Vystavěl (8), Nový(7),

Utkání pro nás začalo tlakem na hostující branku. Ve 3 minutě se do míče opřel Pospíchal a poslal náš tým do vedení 1-0. Ve 12 minutě zahráli hosté rukou ve vápně. Na pokutový kop určil trenér Samek Vystavěla. Ten se svého úkolu zhostil velmi dobře a nekompromisně proměnil 2-0. O tři minuty později vysunul Blažíček Vystavěla který obhodil vybíhajícího gólmana a míč do sítě dorazil Tomáš Rehberger 3-0. Naše převaha v poli pokračovala ale nedařila se nám vůbec kombinace. Kazili jsme jednoduché přihrávky a celkově byla naše hra plná nepřesností. V prvním poločase stojí za zmínku ještě pěkná střela z voleje dobře hrajícího Vystavěla. Do kabin se tak odcházelo za stavu 3-0.

Vstup do druhé půle jsme měli opět povedený. V první minutě šel míč z kopačky Blažíčka na Staškovou která před brankou nachystala krásně míč Pěnkavovy do prázdné branky 4-0. Na 5-0 zvyšuje střelou z dálky obránce Kopečný. Ve 42 minutě zvyšuje pohotovou střelou k tyči Nový 6-0. Naše převaha v poli je v této chvíli jednoznačná. Přesto soupeř vyrazil k několika brejkům které v pohodě chytající Marek Rehberger vyřešil. Ve 47 minutě postupují sami na gólmana Pavlic Stašková s Blažíčkem a Andrea opět chystá míč do prázdné Blažíčkovi 7-0. O minutu později v té samé akci tentokrát Stašková zakončuje sama 8-0. Hra se odehrává jen na polovině soupeře. V 50 minutě skončila bomba Pospíchala na tyči. Na 9-0 zvyšuje pěknou střelou od tyče Pěnkava po přihrávce Pospíchala. Desatou branku nachystal opět Pospíchal tentokrát Staškové 10-0. V 53 minutě předvedli krásnou akci do prázdné branky ne jeden dotek Stašková Pospíchal  Pěnkava a posledně jmenovaný  dovršil svůj hattrick 11-0. Poslední slovo v zápase měl Vystavěl který dorazil střelu Nového 12-0.  

Řekli po utkání

Milan Samek trenér

Dnes jsme zápas zvládli v pohodě a ve druhé půli jsme se fotbalem dobře bavili. Soupeř se i přes vysokou porážku snažil a měl ve svém středu několik  šikovných hráčů.  V prvním poločase bylo v naší hře hodně nepřesností a někteří hráči se herně a střelecky probudili až ve druhé půli (Stašková, Pěnkava). Obrana dnes fungovala dobře a pochválit musím i Vystavěla který hrál dnes jednoduše tak jak mu stále říkám.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři