16.kolo Hevlín - IE Znojmo mladší žáci 1-8

Hevlín - IE Znojmo mladší žáci 1-8 (0-2)

Gól - Pospíchal 3x, Vystavěl 2x, Auer, Kopečný, Válek,

Rehberger M.(8),- Rehberger T. (9),Kopečný(9),Preiss(8),-Pospíchal(9), Auer(6),-Vystavěl(6),Válek(7),

Střídání – Nový(6),

V tomto kole jsme zajížděli na hřiště Hevlína. Trenér Samek se musel obejít bez několika hráčů (Stašková, Pěnkava, Blažíček,Špaček, Tony). Naštěstí pomohl Tomáš Rehberger který dal přednost našemu mužstvu před týmem z 1.SC Znojmo a vypomohl nám i přípravkový Jan Válek. Utkání se hrálo za velkého dopoledního vedra na nepostřihaném trávníku. Vstup do zápasu měli lepší hosté. Zahrozili dvěma střelami ze střední vzdálenosti a měli o něco lepší pohyb. Naši se do první šance dostali až v 5 minutě. To Pospíchal našel přihrávkou Vystavěla ale ten nedal. V 9minutě další šance Vystavěla a následná dorážka Válka skončila mimo branku. Náš tým se dočkal až v 15 minutě po střele Pospíchala kterého přihrávkou našel Vystavěl 0-1. V dalším průběhu utkání  byla hra vyrovnaná  ovšem do šancí jsme domácí nepouštěli . Minutu před koncem první půle se prosadil opět Pospíchal po ideální přihrávce Vystavěla a ukázal Nicolasovi jak se mají proměňovat šance 0-2.

Do druhé půle jsme vstupovali s vědomím že utkání už nechceme pustit. Hráli jsme ze zajištěné obrany a podnikali nebezpečné brejky. Ve 38 minutě zvyšujeme na 0-3. To se trefil obránce Kopečný po krásné přihrávce Pospíchala. Na 0-4 se konečně v zápase po předchozích vraždách trefil Vystavěl  kterému míč opět ideálně nachystal Pospíchal. Utkání jsme měli v této fázi zápasu jasně pod kontrolou. Obrana fungovala na výbornou a podporovala útočné výpady do domácí obrany. Patý gól přidal dobře hrající Pospíchal po sólu přes tři hráče a dokonal svůj hattrick 0-5. O minutu později domácí snížili po špatné komunikaci v naší obraně 1-5. Do konce zápasu se pak postupně trefili ještě v 54 minutě Denis Auer střelou z úhlu 1-6. Sedmý gól přidal přípravkový Válek taktéž střelou z úhlu 1-7. Poslední slovo v zápase měl Vystavěl který nekompromisní bombou k tyči upravil na konečných 1-8.

Milan Samek trenér

Dnes jsme se v úmorném vedru rozehrávali trochu pomaleji důležité bylo že jsme do kabin odcházeli s dvoubrankovým vedením. Kluci ve druhé půli splnili stanovenou taktiku ze zajištěné obrany a utkání ve druhé půli  zcela ovládli. Obrana fungovala v osobních soubojích jeden na jednoho na výbornou a podporovala útok ,kde se dnes nemohl dlouho prosadit Vystavěl který měl  několik šancí. Utkání na sebe jako správný kapitán vzal Pospíchal  který byl motorem týmu. Tři góly dal,dva nachystal,ovšem pochválit za předvedený výkon musím celý tým.