12. kolo - IE Znojmo A - Ivančice - 2:1 (1:1)

Branky: 25. Rolník, 64. Šťáva - 6. Hobík

Sestava

IE Znojmo: Vítámvás - Mařík, Veselý, Kalina, Zach (65. Škvařil), Ostrý, Šťáva, Rolník, Procházka, Vašíček, Černý (83. Poláček)

Ivančice: Sojka - Zoufalý, Holý, Ryška, Štěpanovský, Hobík (75. Duša), Němec (57. Táborský), Pekáč, Hradil, Štork (69. Černý), Šmýd

Ve 3 minutě Vašíček centr ze strany až na Rolníka,ten míč špatně trefil.

V 6 minutě ryhlý brejk hostí,kolmá přihrávka na Šmýda,ten pustil mezi nohama na nabíhajícího Hobíka,který šel sám a zkušeně podél Vítámváse proměnil 0-1

9‘ nákop hostů směrem na Maříka,ten netrefil míč,Štork sám,ale naštěstí střela těsně vedle tyče.

15‘ rychlá akce na jeden dotek po ose Vašíček- Černý-Rolník,který sám zblízka trefuje jen boční síť.

18‘ Kalina nákop za obranu,hostující stoper podskočil,Procházka sám,bohužel střela daleko vedle

25‘ po rohu se míč dostal k Rolníkovi a ten trefil přesně 1-1.

Do konce poločasu se hra odehrávala hlavně ve středu hřiště.

58‘ po nákopu z vlastní poloviny se míč dostaůl k volnému Štorkovi,který se naštěstí míč dlouho chystal ke střele až Veselý skluzem zblokoval na roh

64‘ Vašíček krásně prohodil mezi obránce kam si naběhl Šťava a propálil krásně hostujícího gólmana 2-1

71‘ obrovská chyba Vítámváse,který dlouho čekal na balón až mu ho vypíchl ivančický útočník naštěstí si ho před prázdnou brankou ukopl za brankovou čáru.

75‘ Procházka utekl po lajně,střílený centr na který si naběhl Škvařil posunul míč Černému, který slabou střelou nastřelil hostujícího gólmana

84‘ Krásná ulice Poláčkana Procházku, ten bohužel zakončil opět vedle.

Řekli po utkání     Tomáš Pěnkava trenér

Dnes jsme chtěli každopádně zvítězit což se nám podařilo,ikdyž jsme do utkání nevstoupili moc dobře. Zejména za druhou půli je vítězství zasloužené, ale měli jsme pro větší klid využít některou z dalších možností.