17.kolo IE Znojmo B - Bohutice 1-1 (0-0)

Foto z utkání Libor Duchon

Napsali na stránkách soupeře

Branky: 90' Šperl - 51' Dřevo

Sestava:

Mucha - Pavelka, Doválel, Logr(72' Šperl) - Soukup(63' Drmota), Bálka, Mossmer, Samek, Čech(83' Dufek) - Kubále, Poláček

Řekli po utkání:
J. Ludvík - Nevyšel nám první poločas, kdy jsme byli zakřiknutí, chyběl nám pohyb a větší nasazení, bylo to z naší strany takové ospalé. Na začátku druhé půle jsme udělali velkou chybu při bránění, kdy jsme nechali neobsazeného hráče v malém vápně a hosté tak pohodlně skórovali. Od té doby jsme hosty přišpendlili na jejich polovinu, měli jsme velký tlak, vytvářeli si šance, ale když už střela přešla přes urputně a obětavě bránící hostující hráče, tak vytasil vynikající zákrok jejich brankář. Až v poslední minutě se nám podařilo zaslouženě vyrovnat. Věřím, že kdybychom s takovým nasazením hráli i první poločas, tak by jsme v tomto utkání zvítězili.