18.kolo Mor. Krumlov B- IE Znojmo B 3-2 (0-1)

Branky: 15' Ostrý(0:1), 77' Samek(3:2)

Sestava:

Mucha - Poláček, Pavelka(74' Soukup), Doválel, Mařík - Bálka, Ostrý, Samek, Čech(74' Dufek) - Zach, Šperl(53' Drmota)

Řekli po utkání:
J. Ludvík - Hodně špatně se mě toto utkání hodnotí. Pořád nemůžu uvěřit tomu, co jsme schopni všechno neproměnit. První půli jsme domácí jednoznačně přehráli, vytvořili si velké množství vyložených gólových šancí, ale zakončení bylo tragické. V poločase mohlo být po zápase a utkání se druhou půli mělo jen dohrávat. Na začátku druhé půle jdeme hned sami na branku a opět zakončíme laxně. Domácí navíc hru v druhé půli vyrovnali, začali více bojovat a během 10 minut nám vstřelili 3 góly. Ale i přesto si vytvoříme další šance, ale prostě jsme nebyli  schopni žádnou proměnit a branku, kterou jsme se vrátili do hry, nám věnoval svou chybou domácí brankář. Jsou to naprosto zbytečně ztracené body. Pro domácí tým je to velmi šťastné vítězství, ale fotbal se hraje na góly a těch vstřelili více než my, proto si po zásluze připsali 3 body.