10.kolo ČAFC Brno - IE Znojmo dorost 0-9 (0-4)

Góly - Dufek 3x, Kahaj 3x, Hruška, Benda, Doubek Milan,

Heréči- Malý,Kafka,Raindl,Doubek,-Kroupa(Moravec),Benda,Baláž(Doubek M.,)Dufek,-Kahaj, Hruška,

Skóre zápasu otevřel ve 13minutě Dufek,který prostřelil domácího gólmana. Do poločasu se ještě prosadil důrazný Hruška a dvě branky vstřelil Kahaj. Domácí se v průběhu celého zápasu dostávali před branku Heréčiho sporadicky.

Ve druhé půli další góly padaly po pěkných fotbalových akcích. Na 5-0 upravil střelou z dálky Benda. Dvakrát byl úspěšný Dufek a opět Kahaj. Gólovou tečkou pak byla trefa 13-letého Milana Doubka v 90minutě. Ten od rohového praporku přeloboval bezmocného židenického brankáře. Stanovil tak konečný výsledek na 9-0.

Trenér Michal Mossmer

Po úvodní brance jsme herně polevili. I přesto se nám podařilo vstřelit do poločasu další tři branky. Tím jsme vzali domácím naději na jakýkoliv bodový zisk.