16.kolo Horní Kounice - IE Znojmo dorost 2-2 (2-0)

Gól - Dufek 2x,

Heréči-Malý,Doubek,Muller,Moravec-Baláž, Benda,(65 Olin Thai),Kafka,Dufek-Hruška,Švéda(45 Kroupa)

Domácí fotbalisté si v prvním poločase vytvořili trvalý tlak. Z několika šancí padl však jen jeden gól. Vsítil jej kapitán domácího týmu. Jeho střela z poza vápna skončila v levé šibenici Heréčiho branky 1-0. Hosté se v podstatě v první půli nedostali ani k ohrožení branky.

Hned na začátku druhé půle padl druhý gól. Míč z kopačky domácího útočníka skončil pro změnu v pravé šibenici 2-0. Zdálo se že je o osudu utkání rozhodnuto. Hráči IE se však nevzdávali a zásluhou Dufka během několika srovnali stav utkání na 2-2. V závěru mohli domácí skórovat ze závaru ve vápně. Naopak Kroupa z IE Znojmo nastřelil v poslední minutě břevno domácí branky. Hráči z Oblekovic si tak do tabulky připsali velmi cenný bod.

Michal Mossmer trenér

Soupeř vstřelil dvě nádherné branky,které by mohli soutěžit  v anketě gól roku. Za stavu 2-0 jsme přeházeli sestavu a vysunuli Dufka do útoku tento tah se vyplatil. Zisku bodu si velmi ceníme.