10.kolo Práče - IE Znojmo A ml.žáci 3-8 (2-4)

Góly - Stašková 3x, Havliš 3x, Pěnkava 2x

Klaška(8)-Rehberger T. (9),Veselý(8),Synek(7),-Pěnkava(8), Auer(8),-Stašková(8),Havliš(8),

V posledním utkání podzimu ve středeční dohrávce jsme zajížděli na hřiště Práčí. Hráli jsme bez možnosti střídat. V 5 minutě jdeme do vedení Stašková s přehledem zužitkovala přihrávku Pěnkavy 1-0. O minutu později zapadl Pěnův centr přesně za tyč 2-0. Domácí snižují v 10 minutě 2-1. V 18 minutě proměnuje Pěna s přehledem pokutový kop po faulu na důrazného Havliše 3-1. Domácí opět snižují po chybě v obraně 3-2. Do poločasu přidal další gól Havliš po akci Staškové 4-2.

Druhá půle překrásná kombinace na jeden dotek po ose Pěna- Anda a na konci Havliš 5-2. Další gól opět Havliš po přihrávce Pěny 6-2. Závěr utkání odehráváme v pohodě a dvěma trefami Staškové a jeden zásah domácích končí utkání 8-3.

Řekli po utkání Milan Samek trenér

Dnes jsme odehráli dobrý zápas. Vyšel nám úvod do obou poločasů a předvedli jsme několik velmi povedených akcí a zaslouženě jsme odvezli všechny body. Jsem rád že jsme toto poslední utkání podzimu zvládli předskočili tak Tasovice a skončili na pěkném druhém místě za Višňovou v OP mladších žáků.