15. kolo FC Kyjov - IE Znojmo 1-0 (0-0)

Gól - 72' Malár

Sestavy

Kyjov: Kůřil - Půček, Holeček, Víšek, Mlýnek, Gebhart (80. Mach), Bartoň, Kuchař (74. Rubík), Fridrich, Paták (68. Možíš Z.), Malár

IE Znojmo: Vítámvás - Horák, Veselý, Kubošný, Šplíchal, Ostrý, Šťáva, Vašíček (80. Černý), Škvařil, Zach (66 Drozd), Mařík

Řekli po utkání trenér Tomáš Pěnkava

Další naprosto zbytečná prohra v zápase,ve kterém jsme měli herně určitě navrch. Ale co nám je to platné,když nejsme schopni vstřelit branku ani z takové sance,jako je samostatný nájezd z půlky hřiště. Domáci hrozili jen standartkami a bohužel jednu z nich jsme neubránili a to nás stálo minimálně bod.

Napsali na Jmfotbal

Za Kyjov se premiérově trefil exligový fotbalista Malár. Jeho branka hlavou po centru Víška z 72. minuty byla v duelu s IE Znojmo jedinou. Tentýž hráč ještě orazítkoval v 82. minutě spojnici břevna a tyče. Kyjov se s deseti body dotáhl na svého středečního soupeře, v našlapané tabulce je jedenáctý.