6. kolo IE Znojmo A - Sparta Brno 0-2 (0-0)

Branky: 87' Wodecki, 88' Přichystal

Sestavy:

IE Znojmo: Vítámvás - Horák, Kalina, Šplíchal - Zach (69'Procházka), Šťáva, Ostrý, Škvařil - Drozd, Mařík (87'Kubále), Vašíček

Sparta Brno: Stehlík - Demko, Hon, Navrátil (90'Ryšavý), Konečný, Lerch, Doubravský (74'Wodecki), Ianosteac, Přichystal (90'Růžička), Shkuurupii, Hajn

Řekli po utkání:
T. Pěnkava - Dnešní utkání bylo určitě pro diváka atraktivní, hrálo se nahoru dolů s šancemi na obou stranách.
My jsme ale v závěru bohužel nedokázali ubránit jeden rychlý protiútok a inkasovali.
Je to škoda, ale na druhou stranu musím říci, že dnešní soupeř byl zatím určitě nejlepší, s kterým jsme se v letošní sezóně  setkali.

Napsali na JmFotbal

Inzert Expres Znojmo nezískal v "anglickém" týdnu ani bod. Prohrál v Bzenci, Kyjově a dnes se Spartou Brno. Po vynikajícím úvodu, v němž získal ze čtyř zápasů 10 bodů, odchází bez bodu už počtvrté za sebou a v tabulce klesl na 10. místo. O výhře Sparty rozhodl v 87. minutě Wodecki. Minutu nato ještě přidal druhý gól Přichystal. "Dnešní utkání nabídlo pro diváky atraktivní podívanou, hru nahoru dolu se šancemi na obou stranách. V závěru jsme bohužel neuhlídali protiútok a prohráli. Ale dnešní soupeř byl určitě nejlepším, s jakým jsme letos hráli," řekl trenér IE Tomáš Pěnkava. S Boskovicemi a Spartou inkasoval celek z Oblekovic až v poslední desetiminutovce, v Kyjově dvacet minut před koncem od Malára. To Sparta se po třetí výhře za sebou posunula před Blansko už na třetí příčku.