7.kolo Novosedly - IE Znojmo A 2-3 (0-1)

Branky: 72' Štyks, 90' Němec - 30' Železný P., 62' Černý, 79' Kubále

Sestavy a řekli po utkání                záznam z utkání                                      Napsali na Jmfotbal

Novosedly: Šelc - Šebesta,Křivánek,Janůfka(69' Němec),Svízela - Němeček,Matušík,Foltýn(63' Eliáš),Vaněk -
Kovář,Štyks

IE Znojmo: Vítámvás - Šplíchal,Veselý,Adámek(45'Černý) - Mařík,Šťáva,Železný P.,Ostrý,Škvařil(84'Dušek) -
Procházka,Samek(78'Kubále)

Řekli po utkání:
T.Pěnkava - Na dnešní utkání jsme se dobře nachystali, dokázali jsme eliminovat soupeřovu dobrou hru po stranách a tak ho nepouštěli do tlaku na naší bránu. Naopak my jsme se dokázali prosazovat dobrou kombinační hrou, dostávali jsme se do šancí a 3 jsme proměnili. Proto vezeme z Novosedel zasloužené vítězství.
Doufám, že si hráči po tomto zápase konečně uvědomí, že při takovém nasazení a koncentraci jsou schopni hrát s každým soupeřem.