17.kolo Jevišovice- IE Znojmo A 3-0 (1-0)

Branky: 41' Kráčman, 48' Procházka, 65' Rožnovský

Rozhodčí: Sedláček - Trávníček, Vařacha

Diváků: 150                                                 Napsali o derby deník Rovnost

Sestavy a řekli po utkání

Fotbal Jevišovice: Šebela - Peřinka(60' Jurka Jiří),Slušný,Jurka Vít - Procházka,Benda,Hazucha,Vlk,
Stuchlík(53' Kubíček) - Rožnovský(82' Kahoun),Kráčman(87' Dohnal)

IE Znojmo: Vítámvás - Kalina,Veselý,Šplíchal - Ostrý,Kubošný,Procházka,Šťáva,Dufek - Černý,Kubále(65' Škvařil)

Řekli po utkání:
T. Pěnkava - Utkání probíhalo přesně tak, jak jsme si představovali. Hra domácích byla jednoduchá, založená na nákopech a osobních soubojích. Do první vyložené šance jsme se dostali my, tu jsme však nedokázali proměnit a vzápětí na to jsme soupeři nabídli šanci ke skórování a ten ji chladnokrevně využil. V kabině jsme se o poločase na něco připravili, bohužel hned zkraje jsme domácím darovali druhý gól jako na zlatém podnose. Poté už naše hra kvalitu neměla a o zápase už bylo rozhodnuto. Fotbal rozhodují chyby a těch jsme na můj vkus udělali příliš mnoho a tím pádem domácí vyhráli naprosto zaslouženě.