26.kolo Bzenec - IE Znojmo A 3-2 (0-2)

Branky: 47' Kasala, 61' Škodík, 71' Ostrý vlastní - 12' Černý, 34' Procházka

ČK: 90' Škodík (Bzenec)                             záznam z utkání

Sestavy a řekli po utkání

Bzenec: Maňák - Nedvídek, Škodík, Šifel(80' Březina), Radmil, Zůbek, Šmahaj, Lejsal, Kasala(89' Andrýsek),
Vybíral, Hrotek

IE Znojmo: Vítámvás - Šplíchal, Veselý, Kubošný(85' Bálka), Horák - Ostrý, Železný(61' Škvařil), Černý(70' Kubále),
Dufek - Mařík, Procházka

Řekli po utkání:
J. Ludvík - Sehráli jsme výborně první poločas. Byli jsme na domácí dobře připraveni, dali jsem brzy branku a o chvíli neproměnili samostatný únik Maříkem, ale po půlhodině zápasu opět po samostatném úniku zvýšil naše vedení Procházka. Domácí hrozili jen ze standartních situací a střelami ze střední vzdálenosti, ale obrana v čele s vynikajícím Vítámvásem pracovala na jedničku. Bohužel náš nástup do druhé půle byl katastrofální a po naší hrubé a zbytečné chybě domácí hned na začátku snížili. Okamžitě se na nás projevilo to, že se nám poslední dobou vůbec nedaří a úplně jsme se zbytečně sesypali. Přestali jsme hrát to co na domácí platilo a naprosto zbytečně jsme nesmyslně v obraně "vymýšleli"a domácím umožnili vrátit se do hry. Ti navíc svoji hru zjednodušili a daleko více se na nás tlačili a my jsme jim svojí "beztarostností a naivitou" dopřávali luxus v podobě dostatku prostoru, který jim stačil k tomu, aby výsledek otočili. My jsme se bohužel po první brance tak psychicky položili, že jsme nedokázali za celý druhý poločas ohrozit domácí branku.

Musíme opět tento zápas hodit za hlavu a připravit se na poslední zápasy. Nemá cenu se teď trápit tím...co, kdo, jak , proč?!?! Je potřeba se semknout a hlavně každý musí začít od sebe a věřit sám sobě a potom si uvědomit, že je na hřišti 11 lidí + lavička a všichni dohromady to zvládneme. Neprohráváme proto, že někdo dělá chyby nebo nedává branky, prohrává celý tým...ale my to musíme zlomít tím, že všichni vlezou na hřiště s tím, že tam s každým z nás je spousta spoluhráčů, kteří bojují jeden za druhého, pomůžou si navzájem a nedívají se sami na sebe a potom budeme zase silní!!!