27. kolo Rajhrad - IE Znojmo A 2-2 (0-1)

Branky: 66' Reitoral, 72' Burian - 40' Procházka, 90' Mařík

ČK: 76' Neuhybel (RAFK)

Sestavy a řekli po utkání

Rajhrad: Hledík - Burian, Knebl (79'Gáč), Kovář, Neuhybel, Ovsepjan, Šplíchal (58'Ševčík), Reitoral, Nekvapil, Getos (71'Koláček), Ulrych (87'Vintrlík)

IE Znojmo: Vítámvás - Šplíchal, Veselý, Horák - Ostrý, Kubošný, Černý (64'Šťáva), Železný (70'Zach), Škvařil (85'Dufek) - Procházka, Mařík

Řekli po utkání:

T. Pěnkava - Průběh utkání odpovídal přesně většině našich jarních zápasů. Prvně jsme předvedli náš klasický první poločas, kdy jsme si vytvářeli spoustu šancí, bohužel do kabin jsme šli pouze s jednobrankovým vedením. Pak přišel náš obvyklý druhý poločas, kdy přijde uspokojení, další zahazování šancí a potom dvě hrubé chyby, po kterých prohráváme.Potom honíme zápas až do poslední minuty, naštěstí dnes jsme aspoň vyrovnali.