8.kolo Mikulovice - IE Znojmo B 3-2 (2-0)

Branky: 18' Polícký,30' Nadaský,86' Pospíchal - 60' Šperl,90' Železný M.

ČK: 46' Fiala A.(Mikulovice)

Sestava a řekli po utkání

Mucha - Kafka(25'Bálka),Železný M.,Doválel(70' Dušek) - Horák,Poláček(38' Šperl),Mössmer,
Samek J.(83' Benda) - Drmota,Dufek,Vašíček

Řekli po utkání:
J.Ludvík - Bohužel my vždy potřebujeme dostat "facku", abychom začali hrát. Dnes jsme začali hrát až druhou půli, ale i tak to nestačilo. První půli byli domácí lepším týmem a jejich vedení mohlo být ještě vyšší. Strašně se trápíme na soupeřově polovině v blízkosti pokutového území. Tam jsme schopni se dostat dobrým přechodem, ale pak se z nás stávají ..."vynikající fotbalisté"...a pořád hledáme složitější řešení, vůbec nechceme zakončovat, jen bychom pořád dávali nahrávky až do prázdné brány nebo naopak úplně zbytečně spěcháme a strašně nás sráží jednoduché nepřesnosti, vzniklé z velkého podcenění a chybějící sebereflexe. Tady nás domácí jednoznačně předčili a přehrávali jednoduchou přímočarou hrou, kdy šli s každým míčem přímo na bránu a nezpomalovali pořád hru jako my samými "kličkami a kudrlinkami", živým důkazem byl náš obdržený druhý gól, protože tak jak jsme ho domácím darovali, to se jen tak nevidí. Druhá půle začala pro nás nejlépe jak mohla,červená karta pro domácí a penalta...bohužel jsme ji neproměnili a to byl podle mě rozhodující moment zápasu. Sice jsme jsme snížili, vytvořili jsme si drtivý tlak, ale hráli jsme moc špatně, pořád jsme někam spěchali, nebyli jsme schopni hru zklidnit a z toho pramenila spousta nepřesností.
Domácím gratuluji k zaslouženému vítězství, druhou půli si neskutečně vydřeli.
Co se týče mého mužstva...jsem opravdu zklamaný, opravdu jsem věřil o přestávce, že jsme schopni vrátit se do zápasu, navíc přišla hned penalta...máme na daleko lepší výkony, ale musí každý začít u sebe. Čeká nás teď těžké vylosování a pokud budeme pokračovat v tomto nasazení, tak mám strach, že moc bodů do konce podzimu nezískáme.