9.kolo IE Znojmo B - Jaroslavice 2-1 (1-1)

Branky:22' Vašíček, 56' Drmota - 25' Opatřil

Sestava a řekli po utkání

Mucha - Kafka,Železný,Doválel - Samek(78'Soukup),Bálka,Mössmer(73'Holzbauer),Dufek -
Drmota(66'Dušek),Šperl(88'Benda),Vašíček

Řekli po utkání:
J.Ludvík - Jak jsem byl po minulém utkání kritický k mužstvu, tak tento zápas jsem viděl na hřišti úplně jiný tým. Prvních 65 minut jsme předváděli velmi kvalitní výkon, podpořený velkým pohybem a nasazením. Bohužel po vstřelení vedoucího gólu jsme udělali jedinou chybu v obraně a hosté ji hned potrestali. Ale dál jsme měli více ze hry a brzy  jsme v druhé půli vstřelili branku. Potom jsme trestuhodně zahodili obrovskou šanci a nepochopitelně jsme ani neproměnili dorážku do prázdné brány. O chvíli později chytl Šperlovi tutový gól skvělým zákrokem hostující brankář. Poté nám odešel střed hřiště, nepodrželi jsme míč a naprosto zbytečně hned ztráceli jednoduché balóny. Bylo to zapříčiněno i tím, že hostující trenér poslal na hřiště z lavičky svého elitního útočníka Holcmana, jehož bránění nám dělalo obrovské problémy. Dostali jsme se pod velký tlak a hosté byli několikrát blízko vyrovnání, ale skvěle jsme tyto situace ubojovali a dotáhli zápas do vítězného konce.
Toto byl výkon, na který když navážeme v dalších zápasech, tak musím být spokojený já i mužstvo.....bez ohledu na výsledek.