14.kolo Unanov - IE Znojmo B 1-5 (0-2)

Branky: 52' Vlk David - 20' Drmota, 27' + 77' Zach, 60' + 79' Šperl

Sestava a řekli po utkání

Únanov:
Bulín Pavel - Vlk David, Kovář, Bulín Lukáš(79' Jelínek), Tunka(46' Holub), Dobeš(73' Vlk Josef), Stuchlík, Čech, Vlk Jiří, Chamko, Vlk Michal

IE Znojmo B:
Mucha - Bálka, Železný M., Doválel(80' Dušek) - Samek J.(84' Benda),Holzbauer, Mössmer, Dufek - Drmota, Šperl, Zach

J.Ludvík:
Je to přesně ta cesta, ten směr, kterým se chceme dát, i když to jde někdy stěží. Nechci tady plýtvat řádky, dnešní výkon byl vynikající a i tato mladá sestava předvedla výkon, kterým domací tým jednoznačně přehrála a po zásluze zvítězila. Doufám, že se blížíme k cíli a už nebudeme couvat zpátky.
Chtěl bych touto cestou klukům poděkovat za podzimní část sezóny, za jejich přístup a nasazení a za to, že si i sami konečně dokazují, že spolu dohromady zvládnou všechno.