17.kolo IE Znojmo dorost - Unanov 1-3 (1-0)

Gól - Doleček,

Kroupa (8)- Raška (5), Doubek M. (5), Doubek J. (5) (65 Blažíček(6)),Rehberger (5) (46 Pospíchal(5)),-Nemáš (2), Kordula(5), Doleček(6), B aláž(6),- Nemeth(4), Vystavěl (5) (46 Švéda(5) )ˇ

Řekli po utkání trenér Milan Samek

Vstup do utkání nám vyšel podle představ a brzo jsme se ujali vedení. Soupeř měl následně šance na vyrovnání, ale Kroupa v naší brance nás podržel. Zápas určitě ovlivnila neproměněná penalta kapitána Rašky na 2-0. Zápas se tak mohl možná vyvíjet jinak. Bohužel. Ve druhé půli soupeř vyrovnal, následně zvýšil náskok a po hrubé chybě ve středu obrany to bylo už 1-3. Do konce zápasu jsme měli dvě šance na snížení, ale ani Švéda ani Blažíček gólmana hostí nepřekonali a proto jsme v tomto zápase vyšli bodově naprázdno. V posledních dvou zápasech je vidět že se hodně trápíme v kombinaci a ve vápně soupeře jsme málo nebezpeční. Navíc jsme minimálně do konce sezóny přišli o důrazného útočníka Žižku,který se zranil v utkání s Příměticemi což je pro nás určitě komplikace.