logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Sezóna 2013-2014 - dorost

Dorost - krajská soutěž Jihomoravského KFS

Rozlosování + výsledky - jaro 2014

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost BUS Výsl. Góly
15 29.3. So 15:30 IE Znojmo - Kahan   2:2 Blažíček Nemáš
16 5.4. So 13:15 Přímětice -IE Znojmo   7:2 Doubek Jan, Žižka 
17 12.4. So 16:00 IE Znojmo - Unanov   1:3 Doleček
18 19.4. So 13:45 Miroslav - IE Znojmo 12,30h 5:2 Nemeth, Doubek J.
19 26.4. So 16:00 IE Znojmo - Hor. Kounice   5:5 Doleček, Raška, Nemeth, Baláž, Nemáš
20 3.5. So 13:30 Prosiměřice - IE Znojmo   12,15h 7:1 Nemeth
21 10.5. So 16:30 IE Znojmo - Křepice   1:5 Kordula
22 17.5. So 14:15 Pohořelice - IE Znojmo   12,15h 5:2 2x Nemeth 
23 24.5. So 16:30 IE Znojmo - Novosedly   2:2 vlastní, Pěnkava 
24 1.6. Ne 16:30 Dobšice - IE Znojmo     8:0  
25 7.6. So 16:30 IE Znojmo - Hustopeče      
26 14.6. So 13:45 Tasovice - IE Znojmo   12,30h    

Rozlosování + výsledky - podzim 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost BUS Výsl. Góly
1 11.8. Ne 16:30 IE Znojmo -Blížkovice   3:2 Kroupa, Žižka, Doleček
2 17.8. So 14:15 Kahan (Zastáv) - IE Znojmo 12,45h 1:1 Švéda
3 25.8. Ne 16:30 IE Znojmo - Přímětice   4:3 3x Švéda, Nemeth
4 31.8. So 16:30 Unanov - IE Znojmo 15,15h 5:1 Švéda
5 8.9. Ne 16:30 IE Znojmo - Miroslav   1:2 Švéda
6 15.9. Ne 13:00 Hor.Kounice - IE Znojmo   11,45h 2:2 Švéda , Nemeth
7 22.9. Ne 16:00  IE Znojmo - Prosiměřice   2:8 Doubek Jan, Nemeth
8 29.9. Ne 13:45 Křepice - IE Znojmo   11,45h 2:1 Nemeth
9 6.10. Ne 15:30 IE Znojmo - Pohořelice   1:2 Nemeth
10 12.10. So 12:45 Novosedly - IE Znojmo   11,00h 1:9 Žižka 2x, Nemeth, Kordula, Švéda, Pospíchal, Vystavěl, vlastní 2x
11 20.10. Ne 15:00  IE Znojmo - Dobšice   7:2 Nemeth 3x, Žižka 2x, Švéda, Kroupa
12 26.10. So 12:15 Hustoupeče - IE Znojmo   10,30h 7:0  
13 3.11. Ne 14:00  IE Znojmo - Tasovice   3:2 Nemeth, Švéda, Žižka
14 10.11. Ne 14:00 Blížkovice - IE Znojmo   12,45h 8:2 Kordula, Žižka

Brankáři

 
Jakub-Kroupa Marek-Rehberger
Jakub Kroupa  Marek Rehberger
 
Hráči
Filip-Kordula Jakub-Dolecek Jan-Doubek

Filip Kordula

Jakub Doleček 

Doubek Jan 96

Jakub-Sveda Jiri-Moravec Jiri-Zizka

Jakub Švéda

Jiří Moravec

Jiří Žižka

Marek-Pospichal Milan-Doubek Petr-Nemeth
Marek Pospíchal

Milan Doubek

Petr Nemeth

Radek-Nemas Vaclav-Raska Zbynek-Bartunek

Radek Nemáš

Václav Raška Zbyněk Bartůněk 

Realizační tým

Milan-Samek-trener
Milan Samek - trenér
Marek-Pospichal-as-trenera
Marek Pospíchal - asistent trenéra

Spolecna-dorost-jaro2014
  1. 4.kolo Unanov - IE Znojmo dorost 5-1 (2-1)
  2. 5.kolo IE Znojmo dorost - FC Miroslav 1-2 (1-1)
  3. 6.kolo Hor. Kounice - IE Znojmo dorost 2-2 (1-2)
  4. 7.kolo IE Znojmo dorost - Prosiměřice 2-8 (0-4)
  5. 8.kolo Křepice - IE Znojmo dorost 2-1 (1-1)
  6. Víkendové pozvánky
  7. 9.kolo IE Znojmo dorost - Pohořelice 1-2 (0-1)
  8. 10.kolo Novosedly - IE Znojmo dorost 1-9 (1-6)
  9. 11.kolo IE Znojmo dorost - Dobšice 7-2 (3-1)
  10. 12.kolo Hustopeče - IE Znojmo dorost 7-0 (4-0)
  11. 13.kolo IE Znojmo dorost - Tasovice 3-2 (1-2)
  12. 14.kolo Blížkovice - IE Znojmo dorost 8-2 (4-0)
  13. Hodnocení podzimní části dorostu
  14. IE Znojmo dorost – SK Nové Syrovice muži 0-9 (0-4)
  15. IE Znojmo dorost - Hatě muži 1-4 (1-1)
  16. IE Znojmo dorost - Dobšice B muži 1-4 (1-2)
  17. IE Znojmo dorost - Ivančice dorost 5-1 (3-0)
  18. Hatě dorost - IE Znojmo dorost 2-7 (0-5)
  19. IE Znojmo dorost – 1.SC Znojmo ,,16,, 0-6 (0-2)
  20. IE Znojmo dorost – Dobšice dorost 3-1
  21. IE Znojmo dorost – Višnové dorost 4-2 (4-0)
  22. 15.kolo IE Znojmo dorost - Kahan 2-2 (0-0)
  23. 16.kolo Přímětice - IE Znojmo dorost 7-2 (6-1)
  24. 17.kolo IE Znojmo dorost - Unanov 1-3 (1-0)
  25. 18.kolo Miroslav - IE Znojmo dorost 5-2 (5-0)
  26. 19.kolo IE Znojmo dorost - Hor. Kounice 5-5 (5-4)
  27. 20.kolo Prosiměřice - IE Znojmo dorost 7-1 (5-1)
  28. 21.kolo IE Znojmo dorost - Křepice 1-5 (0-5)
  29. 22.kolo Pohořelice - IE Znojmo dorost 5-2 (1-2)
  30. 23.kolo IE Znojmo dorost - Novosedly 2-2 (1-1)
  31. 24.kolo Dobšice - IE Znojmo dorost 8-0 (2-0)
  32. 25. kolo IE Znojmo dorost- Hustopeče 6-1 (4-0)
  33. 26.kolo Tasovice - IE Znojmo dorost 9-1 (4-1)

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

Fotbalové zprávy

17. říjen 2019

Naši sponzoři

Reklamní blok