21.kolo IE Znojmo dorost - Křepice 1-5 (0-5)

Sestava a řekli po utkání

Kroupa,- Pospíchal, Doubek, Raška, Doleček, Moravec J., Baláž, Kordula, Nemáš, Nemeth, Jaroš,

Střídání -Švéda, Rehberger, Bartůněk, Doubek M.,

Řekli po utkání Milan Samek trenér

Dnes jsme utkání opět totálně nezvládli hlavně v první půli, kdy jsme soupeři doslova darovali 4 góly svojí laxností a nedůrazem. Soupeř měl svoji kvalitu, ale myslím, že lehčí góly v soutěži už asi nedá. Ve 38 minutě to bylo už 5-0 po fatálních chybách 2x Rašky, Doubka, Moravce a středu obrany. Co je platné že ve druhých poločasech už hrajeme lépe ale většinou už je utkání rozhodnuté a soupeř už zdaleka nehraje koncentrovaně. Dokud si většina hráčů v hlavách neuvědomí o čem fotbal je tak na jaře neuděláme už ani bod. Není možné v 7 odehraných zápasech inkasovat 35 gólů. Z toho dvě třetiny dostáváme po velkých individuálních chybách, které pramení hlavně z nekoncentrovanosti a podcenění situace. Teď nás čekají 4 utkání s týmy ze spodní části tabulky a to nám ukáže, jak na tom doopravdy jsme hlavně po morální stránce. Dnes mě svým výkonem překvapil žák Jakub Jaroš.