25. kolo IE Znojmo dorost- Hustopeče 6-1 (4-0)

Gól - Nemeth 2x, Raška, Kordula, Baláž,Doleček,

Sestava a řekli po utkání

Kroupa - Nemáš, Doubek J., Doleček, Pěnkava, Moravec J.,- Raška, Kordula, Baláž, Nemeth, Blažíček.

Střídání - Švéda, Rehberger,Pospíchal,Bartůněk, Jaroš.

Řekli po utkání

Trenér Milan Samek

Dnes kluci zvládli tento zápas na výbornou. Ve velkém vedru bojovali a hráli s obrovským nasazením a odhodláním, bylo vidět jak moc chtějí uspět. Soupeř mě překvapil svoji technickou hrou a měl ve svém středu velmi šikovné hráče. My jsme sestavu oproti minulým zápasům přestavěli. Pomohl nám návrat Korduly, Moravce a svůj velký podíl měli na utkání i starší žáci, kteří nám v nelehké situaci přišli na pomoc. Ovšem pochválit musím celý tým v čele s Kroupou v brance za skvělý výkon podpořený 6 góly. Dnes se k nám i konečně přiklonilo potřebné štěstí a proměnili jsme téměř všechno. Navíc branka Rašky ze 40m do šibenice byla výstavní. Ještě jednou klukům děkuji za to, jak zvládli toto těžké utkání v boji o záchranu po předchozím debaklu v Dobšicích.