2.kolo halové ligy ml.žáků Ivančice

Ve druhém kole zimní halové ligy v Ivančicích se našim mladším žákům herně i výsledkově dařilo. V tomto kole si na své konto připsali skvělých 7 bodů za dvě výhry a jednu remízu.

Sestava,výsledky a hodnocení

Sestava – Synek – Soukup, Servít E., Servít Š., Stašková, Balík, Železný M., Havliš, Hega

1.zápas

IE Znojmo – Medlánky     3-2      Gól – Železný M., Havliš , Balík,

2.zápas

IE Znojmo – SK Líšeň 5-1    Gól – Stašková 2x, Železný M., Servít E., Synek,

3.zápas

IE Znojmo – Vojkovice 3-3       Gól – Synek, Balík, Havliš,

Hodnocení turnaje.   Milan Železný trenér

V našem druhém účinkování na turnaji jsme se prezentovali velmi solidním výkonem. Bylo vidět, že jsme se hodně zlepšili oproti minulému vystoupení. Naše dvě výhry a jedna remíza spočívali hlavně v bojovnosti a nasazení, navíc jsme pochopili ,že brankář zde je dalším hráčem v poli a pokud to dokážeme využít mohou být výsledky takové jako dnes. Právě hru přes gólmana bych dnes chtěl vyzvednou a to i přes to, že jsme právě po chybě v rozehrávce od gólmana inkasovali dvě branky, ale řadu gólových akcí jsme si právě tímto způsobem připravili a to je pozitivní. Své chyby náš gólman odčinil dvěma proměněnými pokutovými kopy. Dnes byl evidentní pokrok co se týče kombinace,držení míče a zakončení, které nám dnes vycházelo. Hlavně vynikala trojice Havliš, Balík, Železný ta předvedla několik parádních akcí. Celý tým se pak přesvědčil, že pokud bude nasazení a bojovnost na takové úrovni jako dnes můžeme hrát s každým týmem. Jen tak dále!!!!!!