3.kolo halové ligy ml.žáků Ivančice

Ve třetím kole zimní halové ligy v Ivančicích si naši mladší žáci připsali do tabulky dva body za dvě remízy.

Sestava,výsledky a hodnocení

Sestava – Šána – Procházka, Servít E., Servít Š., Stašková, Balík, Železný M., Havliš, Hega,

1.zápas

IE Znojmo – Mor. Krumlov     1-5      Gól – Stašková,

2.zápas

IE Znojmo – Ivančice   2-2    Gól – Balík, Stašková,

3.zápas

IE Znojmo – Slatina 3-3       Gól – Železný M., Havliš,

Hodnocení turnaje.   Milan Železný trenér

S naším třetím vystoupením na tomto turnaji dnes nejsem pokojen. V prvním zápase jsme ještě asi spali a soupeř toho maximálně využil. Druhý zápas s domácím týmem jsme už zlepšili pohyb a bylo to znát i na hře a výsledek 2-2 je spravedlivým vyjádřením předvedené hry. Ve třetím zápase bylo vidět, že nám schází více síly. Tento zápas jsme štastně zremizovali,když jsme vyrovnávací gól vsítili 30 sec před koncem zápasu.

Dnešní turnaj jsme neodehráli s takovým nasazením jako minulé vystoupení a bylo to znát. Dnes jsme si přišli jenom zahrát a nějak to odehrát a to mě zklamalo. Doufám, že v dalším vystoupení zde na turnaji mě tým už potěší lepšími výkony a hlavně si uvědomí, že bez bojovnosti to nepůjde.

Přeji všem do Nového roku hodně zdraví, štěstí a sportovních úspěchů.

Tréninky mladších žáků A i B začínají každou sobotu od 4.1. od 12.00h na škole LOUCKÁ

a každou středu od 8.1. od 17.00h na škole Dr. Mareše ( VÍDEŃSKÁ)