4.kolo halové ligy ml.žáků Ivančice

Ve čtvrtém kole zimní halové ligy v Ivančicích nepřivezli tentokrát naši mladší žáci ani bod.

Sestava,výsledky a hodnocení

Sestava – Synek – Procházka, Stašková, Soukup, Železný P., Balík, Železný M., Havliš, Válek J,

1.zápas

IE Znojmo – Zbrojovka Brno     0-7

2.zápas

IE Znojmo – Židenice   2-5       Gól – Balík, Stašková,

3.zápas

IE Znojmo – Kohoutovice 2-6       Gól – Stašková, Havliš,

Hodnocení turnaje.   Milan Železný trenér

V prvním zápase s Flintou Brno jsme drželi krok jenom prvních pět minut. Pak už to byla jednostranná záležitost a hrálo se na jednu branku a jen díky našemu gólmanovi, který nás několikrát podržel výbornými zákroky jsme neinkasovali více branek. Kluci se snažili, ale tento soupeř je fotbalově úplně jinde. Druhé utkání jsme nezvládli hlavně v koncovce. Měli jsme velké šance včetně dvou nastřelených tyčí a jednou míč skončil na břevně. V tomto zápase mě zklamalo naše nasazení hlavně pak některých klíčových hráčů na kterých stavíme naši hru. Už několikrát jsem zmínil, že bez bojovnosti a nasazení to nepůjde. Třetí naše vystoupení jsme také nezvládli. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál a nepomohla nám ani výměna brankáře kterou jsem před utkáním udělal. Celý tým nehrál na své možnosti. Dnes není nikdo, koho bych mohl moc chválit. Jediný kdo snese přísnější měřítko byl Marek Balík.