logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

5.kolo halové ligy ml.žáků Ivančice

V pátem kole zimní halové ligy v Ivančicích přivezli naši mladší žáci jen jeden bod za jednu remizu. Po základní části obsadil náš tým 13 misto s 10body. V dalším vystoupení se 9.2. utkájí ve čtvrtfinálové skupině s týmy MS Brno, Sparta Brno a Vojkovice.                                         Stránky ZHL Ivančice

Sestava,výsledky a hodnocení

Sestava – Synek – Servít Š,Servít E.,Hega , Balík, Železný M., Havliš, Blažíček, Stašková

1.zápas

IE Znojmo – Vyškov 5-5     Gól – Stašková 4x, Blažíček,

2.zápas

IE Znojmo – Mikulov    1-8       Gól – Stašková,

3.zápas

IE Znojmo – St. Lískovec 5-6       Gól – Stašková 2x, Havliš, Balík, Blažíček,

Hodnocení turnaje.   Milan Železný trenér

V prvním zápase jsme ukázali, že se dá hrát proti každému soupeři, pokud na hřišti necháme vše. Vyškov byl v té době na třetím místě tabulky. Bohužel dnes to byl z naší strany první a zároveň poslední bod z dnešního dne. V tomto zápase se mi líbilo že mino prvního gólu kdy jsme vedli jsme vždy dokázali srovnat nepříznivý stav. Při troše štěstí jsme mohli i vyhrát ale naše vítězná branka na 6-5 padla vteřinu po zaznění signálu konce utkání.

O druhém utkání bych raději nechtěl mluvit a nejraději bych na něj zapomenul. Moji svěřenci byli asi spokojeni s předchozím výkonem s Vyškovem a došlo k úplnému uspokojení a nekoncentrovanosti. V tomto utkání nás soupeř předčil ve všech činnostech fotbalu a my si vytvořili minimum šancí.

Poslední zápas základní části turnaje jsme chtěli vyhrát, ale bohužel nám scházela lepší střelecká produktivita. Vytvořili jsme si řadu šancí, ale bohužel koncovku měl soupeř daleko efektivnější na rozdíl od nás a proto jsme vyšli bodově na prázdno.

Dnes bych vyzvedl výkon Andrey Staškové, která vsítila ve třech utkáních 7 gólu z celkových 11 vstřelených..

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři