7.kolo halové ligy ml.žáků Ivančice

V sedmém kole zimní halové ligy nahráli naši mladší žáci skvělých 7 bodů a postoupili tak do závěrečných bojů o 9-12místo.

Sestava,výsledky a hodnocení

Sestava – Balík – Hega, Servít Š,Servít E.,Janák, Železný M., Havliš, Železný P., Stašková

Hodnocení turnaje.   Milan Železný trenér

S dnešními zápasy jsem velice spokojen. Všechny zápasy byli vyrovnané až do posledních minut,proto jsem rád, že jsme nahráli 7 bodů a postoupili do skupiny o celkové umístění o 9-12místo. Chtěl bych vyzvednout bojovný výkon celého týmu i psychickou odolnost. Ve druhém utkání jsme vedli už 3-1 ale soupeř během minuty 2x skóroval a vyrovnal. V posledním zápase jsme museli k postupu získat alespoň bod. Viděl jsem v kabině před zápasem ale hlavně pak na hřišti že mužstvo šlo od začátku až do konce za vítězstvím. Stav utkání byl už 4-1 a prostě jsme šli nekompromisně za svým cílem a postoupit a to se nám povedlo. Střelecky se dnes dařilo Andě Staškové která vsítila 7 branek. Jinak dnes nikoho vyzvedávat osobně nebudu a chválím hlavně kolektivní výkon celého týmu. Ale zmíním jen výkon hráče Petra Železného (ročník 2004) že se určitě neztratil v takto těžké konkurenci. Můj cíl je skončit do 10 místa, což by byl pro nás v této velké konkurenci velký úspěch. Tak uvidíme v našem posledním vystoupení, zda jsme tento cíl schopni splnit.