9.kolo 1.SC Znojmo - IE Znojmo A mladší žáci 1-5 (1-0)

Góly - Balík 3x, Havliš, Procházka,                                  Utkání se hrálo na hřišti IE Znojmo

Mladší žáci dokázali v boji o první místo porazit druhý tým tabulky SC Znojmo

Sestava a řekli po utkání

Vaněk- Pigl, Železný P., Janák, Balík, Železný M., Havliš, Procházka, Špalek J., Vystrčil,

Řekli po utkání trenér Milan Železný

Jsem velice rád, že jsme s velmi kvalitním týmem soupeřem tento zápas zvládly. Souboj se pro nás vyvíjel nepříznivě. Poločas jsme prohrávali 0-1. Ve druhém poločase jsme nastoupili jako vyměnění a zaslouženě jsme tento zápas vyhráli. Kluci bojovali a dali do druhého poločasu všechno. Obzvlášť výkon Marka Balíka byl vyjímečný. Ale chtěl bych vyzvednout výkon celého týmu i když jsme prohrávali tak jsme drželi při sobě. Kluci si v obraně pomáhali. Vynikájící výkon předvedli hráči přípravky. Obzvlášť brankář Dominik Vaněk nás v těžkých situacích několikrát podržel. Chtěl bych aby klukům toto vítězství nestouplo do hlavy a i v dalších utkáních hráli na 100%. V tomto zápase ukázali že svoji bojovností a zarputilostí jsou schopni hrát s každým mužstvem. Jak už jsem zmínil celek SC Znojmo patří k nejlepším v této soutěži a to hlavně proto že jsou jeho hráči věkem mladší něž ostatní hráči.

Takže kluci ještě jednou díky a neusnout na vavřínech, pracovat stále na sobě dál a pak z toho budeme mít všichni radost.