logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

11.kolo Jevišovice - IE Znojmo A ml.žáci 1-11 (1-3)

Góly - Balík 5x, Havliš 3x, Procházka, Soukup, Pigl,

Sestava a řekli po utkání

Šána- Pigl, Janák, Servít Š., Železný P., soukup, Svoboda, Ondra, Železný M., Havliš, Balík, Procházka,

Řekli po utkání Milan Železný trenér

Skvěle zvládnuté utkání na hřišti Jevišovic. Hráče jsme před zápasem upozorňoval že domácí jsou na třetím místě tabulky a že nás čeká nepříjemný soupeř. Kluci k tomu přistoupili zodpovědně a hlavně ve druhé půli jsme v zápase jasně dominovali a dokázali soupeři nastřílet 8 branek. Dnes jsme udělali další krok abychom si splnili náš společný cíl a tím je stát se okresním vítězem v této kategorii. Chválím celý tým za to že táhnou za jeden provaz. Dnes v utkání dostali šanci dvě nové tváře Franta Svoboda a Matěj Ondra, kteří  oba dva bez problémů zapadli do herního stylu našeho týmu. Utkání se střelecky povedlo Marku Balíkovi (5 gólů) a Pavlu Havlišovi (3 góly). Hlavně jsem maximálně spokojen s tím jak kluci plní na hřišti stanovené pokyny které si v kabině řekneme. Všichni odevzdávají 100% výkon. Ted je hodně vidět naše zimní příprava ke které všichni přistoupili s velkou vážností a velká účast na trénincích pokračuje i ted na jaře.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři