11.kolo Suchohrdly - IE Znojmo B ml.žáci 1-5 (0-4)

Střelci : ONDRA  Matěj 1x , SERVÍT  Šimon 1x , WRANA  Michal 1x , KADNÁROVÁ  Lucie 1x , SVOBODA  FRANTIŠEK 1X .

Sestava a kometář k utkání

Sestava :Zimola David - Vopravil Tomáš - Wrana Michal - Spurný Petr - Nguyen Martin - Ondra Matěj - Nguyen Jiří - Koňařík Dominik - Hřib Jan - Svoboda František - Vybíral Jakub - Holienka Jan - Dvořák Dominik - Dušek Patrik - Kadnárová Lucie - Servít Šimon .

Do tohoto zápasu jsme nastupovali z jasným cílem dovést tři body ze soupeřova hřiště.Úvodní gól na sebe nenechal dlouho čekat,zhruba po pěti minutách hry Matěj ze střední vzdálenosti napřáhl a umístil míč  do levého horního rohu soupeřovi branky.Další gól přišel krátce na to ,když Šimon zahrával přímí kop a s přehledem  vše prostřelil a míč znovu rozvlnil soupeřovu sít. Za toho to stavu jsme si začali  více věřit a vyvíjeli si tak stále větší tlak na našeho soupeře.Po krásné souhře,když Jakub perfektně připravil míč Michalovi, krásnou střelou upravil skóre na  0:3.Ještě v samotném závěru hry se měnilo skóre v náš prospěch po krásné střele ze střední vzdálenosti naší jediné dívky Lucie,byl to její první úspěch,ale doufáme,že né poslední.

V druhém poločase jsme hráli na jistotu a kontrolovali hru . Soupeř si také vypracoval pár pěkných šancí , ale naštěstí využil pouze jednu.Pár minut pře koncem zápasu jsme vstřelili soupeři ještě jednu branku po krásné akci , završenou svižnou střelou Franty ,kterou tak upravil konečné skóre na 1:5 v náš prospěch.Ač nám počasí příliš nepřálo a druhou část hry nám silně propršelo,odměnou za to je výhra a plný zisk bodů.Touto cestou bych chtěl poděkovat všem z účastněným hráčům za vytrvalost a bojovnost,kterou obětovali v zápase.Nic méně bych chtěl poděkovat také rodičům za podporu v tak nepříznivém počasí.