Dobrá vizitka našeho klubu

VaněkPetr ŽeleznýPetr Železný a gólman Dominik Vaněk (roč.2004) jsou v rámci Zimní halové ligy přípravek již druhým rokem k vidění v dresu 1.SC Znojmo (kde oba působí na střídavý start). Do této halové ligy se vždy zapojuje sedm týmů a to 1.SC Znojmo, Zbrojovka Brno, Sigma Olomouc, Svratka Brno , Prostějov, Bystrc, Tišnov. Oba dva o sobě dávají vědět právě na těchto turnajích, kde nejenom pravidelně nastupují, ale navíc se jim podařilo získat i individuální ocenění za nejlepšího hráče respektive nejlepšího brankáře turnaje. Gratulujeme!!!!!!!

Tento turnaj se naposled uskutečnil ve Znojmě navíc pod dohledem trofeje pro vítěze Gambrinus ligy. Na předchozích dvou turnajích obsadilo 1.SC 2.místo (turnaj Olomouc) a 1. místo (turnaj Prostějov). Ve třetím vystoupení domácí tým nezklamal a opět skončil na stupních vítězů. Hned ve svém prvním utkání narazilo Znojmo na Sigmu Olomouc, tedy dva velcí favorité celého turnaje. Dramatický zápas nakonec skončil remízou 2-2. O prvenství ho připravilo pouze horší skóre a turnaj tak vyhrála Sigma Olomouc. Právě zápas 1.SC Znojmo se Sigmou Olomouc patři mezi ozdoby turnaje.

Telefon fotky 345Telefon fotky 374Telefon fotky 397