Halový turnaj přípravek

V sobotu 18.1.2014 se naše dva týmy přípravek zúčastnily turnaje OFS Znojmo v Hostimi. Dopoledne sehrála své zápasy naše mladší přípravka, odpoledne potom starší přípravka. Tým starší přípravky si vybojoval postup do finále, které se koná 8.2.2014 v Šanově.

V dopoledním turnaji odehrála mladší přípravka vyrovnaná utkání, hráči bojovali statečně, ale na zkušenější soupeře nestačili. Přesto zaslouží pochvalu za předvedený výkon dle svých možností. V tomto turnaji měl svou premiéru náš nový kolega trenér Luboš Kaidl st.

Sestava: Dominik Vaněk, Martin NGuyen, Jan Erat, Petr NGuyen, Lukáš Kaidl-David Balada, David Garsio, Tadeáš Lichevník, Jan Vystrčil

Výsledky:

IE-Štítary   0:2

IE-Únanov 1:1     Vystrčil

IE-Přímětice 1:2   Vaněk

IE-Hatě 1:5  Vaněk

IE-Tasovice 0:5

Starší přípravka odehrála svůj turnaj odpoledne. Hráči podali očekávaný dobrý výkon. Škoda jen posledního zápasu proti Dobšicím, ve kterém se týmu nepodařilo udržet vedení a v posledních minutách se soupeři podařilo dorovnat a nakonec i vyhrát. Ale i takové zápasy, jako byl tento, jsou dobrou školou pro naše svěřence, aby si uvědomili, že bojovat se musí do poslední minuty. Všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon a týmovou práci. Tým starší přípravky si vybojoval postup do finále, které se koná 8.2.2014 v Šanově.

Sestava: Veronika Duhajská, Michaela Štachová, Kamil Kučma, Petr Železný, Jáchym Špalek, Štěpán Špalek, Patrik Poláček, Lukáš Janda, Veselý Martin

Výsledky:
IE - Suchohrdly 4:1        Železný 2, Špalek J. 1, Janda 1
IE - Jevišovice 6:1       Železný 3, Poláček 1, Veselý 1, Janda 1
IE - Mikulovice 8:1     Železný 2, Štachová 1, Veselý 2, Janda 1, Špalek J. 1, Špalek Š. 1
IE - Dobšice 3:4           Železný 3

Závěrem bychom rádi poděkovali všem hráčům za výkony a reprezentaci IE Znojmo, rodičům odvoz a dovoz a za skvělou atmosféru.