logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Pozvánka na první kolo Krajského poháru

V neděli 3.8 v 17,00h se náš A tým představí v prvním kole Krajského poháru na hřišti účastníka 1.A. třídy FC Miroslav.

Do letošního krajského poháru se přihlásilo 55 mužstev stejně jako minulý rok. Nechybí letošní vítěz Veselí, které si zahraje předkolo celostátního Poháru České pošty proti Hodonínu a v krajském poháru bylo nasazeno do prvního kola.

Pohár bude má stejný hrací systém jako v předchozích dvou sezonách - dvě předkola, přímo do prvního kola byly nasazeny celky z krajského přeboru. Na podzim se odehraje ještě 2. kolo (4. září), čtvrtfinále, semifinále a finále na neutrálním hřišti bude sehráno v jarní části.

Třicet osm zápasů se odehraje během jednoho týdne. V neděli 27.7. bylo na programu první předkolo, ve středu 30.7. následuje druhé a v neděli 3.8. se pokračuje prvním kolem, do kterého byla tradičně nasazena šestnáctka účastníků krajského přeboru. Mezi nimi dva týmy z okresních přeborů - Jedovnice a Střelice, třináct zástupců I.B tříd a z I.A třídy Rohatec. Z letošních účastníků mají ve vitríně trofej za vítězství v poháru ještě Velká nad Veličkou, Boskovice, Bořetice, Dubňany, Veselí nad Moravou a Bohunice, které se radovaly už dvakrát.

 V poháru se již tradičně utkáváme s týmem FC Miroslav zde si připomeňe dvě poslední pohárová utkání ve kterých jsme vždy o gól vyhráli a postoupili do druhého kola. V obou zápasech proti nám nastoupil Zdeněk Záviška, který se tentokrát ocitne na opačné straně barikády a zcela jistě to pro něj bude zajímavé utkání. V pohárové sezóně 2012/2103 se dokonce zapsal do listiny střelců, kdy potěšil náš tým vlastencem a přispěl tak k našemu postupu do druhého kola.

V sezóně 2012/2013

FC Miroslav - IE Znojmo A 2-3 (1-2)

Branky: 42' Demek, 55' Krula - 21' vlastní Záviška,44' Procházka,50' Adámek

Sestavy:
FC MIROSLAV:
Beer - Suchánek, Pešek, Záviška, Beran (74. Urbánek) - Janků (61. Pelech), Svoboda, Chovanec, Hanuška - Krula, Ulrych                        

IE Znojmo

Vítámvás-Šplíchal,Kubošný(46'Zach),Kalina,Adámek(76'Dušek)-Rolník,Šťáva,Ostrý,Škvařil-
Kubále(61'Šperl),Procházka

 

V sezóně 2011/2012

FC Miroslav – IE Znojmo    4-5 (1-3) 

Gól – Vašíček 3x, Škvařil, Rolník,      -  Konrád 2x, Suchánek, Lajcman,

Sestavy

FC Miroslav

Holík,- Suchánek, Záviška, Beran, Zálešák( 60 Blažek), - Hanuška, Lajcman, Konrád,Urbánek(46 Rozmahel), - Chaloupka(28 Sulík) , Štastný

IE Znojmo

Mucha- Kubošný, Kalina, Tkaldec,- Škvařil, Soukup (46 Šťava), Samek( 60 Bálka),Rolník,- Mařík, Zach( 46 Procházka),Vašíček,

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři