26.kolo IE Znojmo A – Sparta Brno 2-1 (2-1)

Branky: 10. Vašíček, 16. (PK) Kalina - 5. Zavadil
Rozhodčí: Pátek - Špaček, Vařacha
ŽK: 17. Železný P. - 25. Shkirich, 69. Přichystal, 86. Foukal

Sestavy a hodnocení utkání

IE Znojmo: Vítámvás - Kubošný, Procházka (84. Šplíchal), Samek (62. Kubále), Vašíček (87. Vítek), Sedláček, Železný P. (70. Šťava), Dufek, Dušek, Kalina (58. Veselý), Ostrý

Sparta Brno: Stehlík - Cupák, Zavadl, Loup, Hodek, Přichystal, Lerch, Michalec, Shkirich (59. Foukal), Ianosteac, Kubíček

Asistent trenéra Tomáš Pěnkava

Po velkém zklamaní ze zápasu v Dubňanech,jsme dnes dokázali téměř nemožné a porazili soupeře,který hraje o první místo.Opět jsme sáhli ke změnám v sestavě a ty se nám dnes vyplatili. Jak Milan Samek,tak i Ruda Kubošný,odvedli pro mužstvo obrovský kus práce a k nim se přidali i ostatní,včetně střídajících hráčů. Do zápasu jsme nevstoupili dobře a z první akce soupeře inkasovali,ale tentokrát nás to nepoložilo a dokázali jsme během deseti minut skóre otočit na naši stranu. Do poločasu jsme si vytvořili ještě jednu obrovskou šanci,ale nedokázali jsme ji využít.Ve druhé půli nás hosté několikrát dostali do úzkých,ale díky Lubošovi v bráně a nezměrné bojovnosti všech hráčů jsme jednobrankový náskok uhájili. Doufám,že se dnes všichni konečně přesvědčili,že jenom fotbalovostí se to uhrát nedá a když na place nechají všechno,tak se dají uhrát body s každým. Pevně věřím,že to tak bude pokračovat až do posledního zápasu.

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

19. leden 2021