25.kolo Dubňany - IE Znojmo A 3:0 (2:0)

Branky: Koryčánek 3
ŽK: Janík D., Soldán M., Pochylý T. - Železný P.

Sestavy a hodnocení utkání

Dubňany: Novotný - Mokrý (85. Hlaváč), Horný, Petrucha, Janík, Koryčánek (70. Sviták), Soldán, Reška, Pochylý (75. Mangara), Kleiber (70. Knotek), Kotchi
IE Znojmo: Vítámvás - Šplíchal, Veselý, Procházka, Vašíček, Železný (67. Kubále), Dufek, Dušek (73 Németh) , Kalina, Vítek (46. Bálka), Ostrý

Řekli po utkání Milan Samek

Dnes jsme sehráli hodně špatné utkání. Moji svěřenci předvedli výkon, který má hodně daleko k výkonu boje o záchranu. Pokud si hráči mysleli, že porazili v minulém kole po dobrém výkonu Bystrc a vše teď přijde samo tak to je domácí vyvedli z omylu. Pokud k zápasům budeme přistupovat jako dnes tak už do konce sezóny neuděláme ani bod. Domácímu týmu jsme nechali hodně volného prostoru a vůbec jsme nepodstupovali osobní souboje, vše co jsme si v kabině řekli tam i zůstalo. A to, že byli domácí posíleni o většinu hráčů z Hodonína na tom nic neměnní. První gól inkasujeme po nesoustředěnosti při rohovém kopu. V 39 minutě nepromění samostatný průnik Ostrý a v 43 chyba Šplíchala 2-0. V situaci v jaké se momentálně nacházíme, už pak nejsme schopni na obrat. Domácí tým tak dnes zvítězil zcela zaslouženě a mohlo být i hůř nebýt Luboše v brance. Z výkonu a předvedené hry jsem hodně zklamaný.