3.kolo IE Znojmo B - Hostim 3-3 (3-3)

IE-B-Hostim-24082014Branky: 2'+31' Rolník, 26' Kubále - 4' Plíšek, 9' Petříček Martin, 41' Písařovic

Fotografie ze zápasu

Sestava a hodnocení utkání:

Kotáb - Kafka, Poláček, Doválel - Bálka, Mössmer, Fryš(58' Dušek), Dufek - Kubále, Černý, Rolník

Jarda Ludvík trenér

Dnes jsem strašně zklamaný. Ztracené 2 body mě tolik netrápí, vydali jsme se cestou, že body jsou pro nás příjemný bonus, zklamaný jsem z našeho výkonu. Nasezení, agresivita, přístup utkání...to všechno dnes bylo na slabé úrovni. Přesně v těhle činnostech nás hosté jednoznačně předčili. Fotbalové umění bez této nadstavby nám dnes bylo úplně k ničemu.
Já se jen můžu zeptat sám sebe, kde byli ti kluci, co 2 zápasy předtím tak dřeli a tu odpověď znám...byli na 1. místě tabulky, ale byli tam naposledy, protože s hlavou ve výšinách a bez pokory tam nemají co dělat. A měli by si uvědomit, že nás čekají daleko těžší zápasy než byl ten dnešní a pád na "hubu" může být daleko bolestivější.
Jediné pozitivum na dnešním zápase je vytvoření velkého množství 100% šancí???...ale to zakončení...to nepochopím a ani to nejde pochopit.
Hostům bych chtěl pogratulovat k jejich přístupu k utkání a jejich prvnímu bodovému zisku. Když jim toto nasazení vydrží, nemám strach o jejich setrvání v této soutěži a navíc je to příjemné a hlavně po dlouhé době "slušné" oživení OP.