4.kolo Bohutice - IE Znojmo B 2-5 (1-2)

Branky: 33' Novák Martin, 82' Bloudíček - 3' + 85' Černý, 27' + 66' Dufek, 90' Pavlík

Sestava a hodnocení utkání:

Kotáb - Kafka, Doválel, Raška - Doleček(59' Pavlík), Samek(29' Dušek), Bálka, Benda(79' Fryš) -
Kubále, Černý, Dufek

Dnes jsme odehráli výborné utkání co se týče agresivity a bojovnosti. Domácím jsme se v tomto naprosto vyrovnali a to bylo rozhodující. Měli jsme výborný vstup do utkání, ale občas se nám ve hře objevovali hluchá místa, kdy jsme domácím umožňovali dostat se do hry, jako např. úplně nesmyslná penalta, kterou jsme domácím darovali a pustili jsme je tak zpátky do zápasu. Nevyšel nám začátek druhé půle, kdy jsme ztráceli v osobních soubojích a domácí mohli výsledek otočit. Naštěstí jsme vštřelili třetí branku, dostali se zpátky do hry, ale bohužel jsme neproměnili spoustu tutových šancí a nechali domácí v závěru opět snížit. Pak jsme si ale konec zápasu zkušeně pohlídali a zápas zaslouženě vyhráli.
Výsledek vynikajicí, nasazení a přístup na velké úrovni, ale s předvedenou hrou dnes nejsem vůbec spokojen, mužstvo má daleko navíc a věřím, že si sami uvědomují, že dnes to mělo do nějaké kvality daleko.
Škoda, že jsme takové nasazení nepředvedli i minulý týden, domácí výkon proti Hostimi mi pořád vadí, to zklamání z našeho přístupu je pořád ve mě.