11.kolo IE Znojmo B - Dobšice B 2-3 (2-0)

video-v-clankuBranky: 10´Dušek, 19´Černý – 68´Mach, 75´Syrový R., 90´Bitala

Sestava a hodnocení utkání:

Mucha – Kafka, Poláček, Doválel(66´Moravec J.) – Rolník, Bálka, Doubek(46´Benda), Horák – Pavlík(78´Dufek), Černý, Dušek

Trenér Jarda Ludvík

Dnes se potvrdil klasický Murphyho zákon… „Zákon schválnosti“. Nemluvím teď o hře samotné, ale o přístupu k zápasu vůbec před jeho začátkem a odpovědnosti vůči ostatním z týmu. Pro mě je naprosto nepochopitelné to, co dnes předvedl jeden hráč, když si přijde na zápas těsně před 10h, musím mu 6 minut po začátku srazu telefonovat, abych se vůbec dozvěděl jestli přijde a ani se k tomu nedokáže nijak postavit, navíc bez jakékoliv omluvy a sebereflexe. Bohužel v tomto případě jsem neměl jinou možnost, než ho postavit i přesto, že bylo vidět, že není na zápas připravený a potom samozřejmě zafungoval výše uvedený zákon při první brance. Další co po zápase řešíme a mrzí mě to ještě víc… je rozhodčí, střídání, sestava. Tento zápas jsme měli po první půli vést minimálně 5:0, po druhé půli mohl být 11:5, ale ne 2:3…a nemohl za to rozhodčí ani střídání, prohráli jsme si to MY. Předvedli jsme nasazení a chuť, tak jak má být. První půle byla z naší strany výborná. Bohužel do druhé půle jsem byl donucený zdravotními problémy vystřídat a to střídání se mi vůbec nepodařilo. Nechytli jsme vůbec začátek a tam nás hosté zatlačili a vytvořili si tlak, proto jsem musel znovu reagovat střídáním, došlo k změně v rozestavení a vrátili jsme se do hry, bohužel přišla darovaná branka hostům a z naší strany festival zahozených „tutovek“ a hosté nám jen ukázali, jak se proměňují šance, které proti těm našim byly poloviční. Znovu opakuji, tentokrát klukům děkuji za nasazení a chuť, kterou předvedli a ti co nepředvedli, si to musí uvědomit sami. Nevyčítám neproměňování šancí, nevyčítám prohrané souboje ani moc nevyčítám zkažené přihrávky, ale nebojovnost a nenasazení to mi opravdu vadí. Doufám, že na dnešní výkon navážeme i ve zbývajících zápasech a jen budeme úspěšnější v zakončení.