14.kolo IE Znojmo C - Unanov B 7-7 (3-3)

IE-C-Unanov-B-08112014Góly - Kubále Daniel 3x, Černý Daniel 2x, Dočekal Dalibor, Benda Martin - Dočekal Jiří 4x, Illek Matouš, Diviš Lukáš, vlastní

FK IE Znojmo „C“:

Čech – Lattner, Burša ©, Pavelka, Benda – Dočekal, Klaška, Pěnkava (73. Pavlů), Pospíchal –Černý, Kubále

Věkový průměr 43,5

Trenér: Samek Jiří

Asistent trenéra: Železný Milan

Asistenti rozhodčího: Klouda Petr, Papai Filip (děkujeme)

Průběh utkání:

11. 1:0 Bendova střela z 25m skončila pod břevnem,

13. 2:0 Černý ideálně našel Kubáleho,

20. 2:1 Penalta po faulu Bendy,

22. 2:2 nedorozumění mezi Buršem a Lattnerem skončilo vyrovnávací brankou hostí,

29. Bendův centr našel hlavu Kubáleho, ten těsně minul,

37. Černý trefil tyč,

41. 3:2 Pěnkava krásně našel Černého a ten opět strhl vedení na stranu domácích,

42. 3:3 hosté vyrovnali, Burša si dal vlastní gól,

55. 3:4 rychlý protiútok hostí,

70. 3:5 standartní situace hostí od autové čáry,

73. zraněného Pěnkavu vystřídal čerstvý a natěšený Pavlů,

75. 4:5 Kubále uvolnil ve vápně Dočekala a ten skóroval střelou pod břevno,

75. 5:5 Černý našel Kubáleho a ten vyrovnal,

77. 6:5 Klaškův centr našel Černého a ten hlavičkou strhl vedení na naši stranu,

79. 6:6 hosté vyrovnali po další svoji standartce,

85. Máslovu hlavičku bravůrně vyrazil brankář hostí,

88. 7:6 po faulu ve vápně na Černého proměnil penaltu Kubále (Lupen si na penaltu netroufal…),

90. Pavlů zahrál v našem vápně rukou a hosté z penalty vyrovnali,

90. konec utkání.

Ohlasy po utkání:

Kalimero: dnešní utkání mě totálně uspokojilo, padaly krásné góly a byla bojovnost na obou stranách. Svým výkonem mě dnes překvapili Máslo a Kódl, zklamal mě Lupen, který zařídil v 90. minutě vyrovnání. Přál bych si, aby „C“ hrálo i příští rok takovou atraktivní kopanou,

Rohák: strašně mě mrzí neproměněná krásná hlavička Másla v 85. minutě, kterou mohl rozhodnout utkání. Naneštěstí měli hosté vynikajícího mladého gólmana. Dnes to byla prostě nádherná podívaná a oslava fotbalu. Diváci odcházeli spokojeni. Vyzdvihuji výkon Kódla, i když jako stoper dostal 7 branek,

Kódl: dnes jsem spokojený, měl jsem radost fotbalu a bavil jsem se. Děkuji Černochovi a Daňkovi, že nám proti silnému soupeři přišli pomoci. Oba byli výraznými aktéry dnešního zápasu,

Pěna: bohužel, podcenil jsem přípravu na toto důležité utkání, včera jsem se svými svěřenci z „A“ trénoval a nebyl jsem dnes na 100% fit. Po mém vystřídání se naše hra zvedla a dokázali jsme ze stavu 3:5 jít do vedení 7:6, nedokázali jsme však tento skvělý výsledek udržet. Přesto jsme prvním týmem, které vedoucímu mužstvu soutěže sebralo první body,

Laťas: náš mančaft posílili dva Danové a takové přihrávky, jakými jsme je zásobovali, nemají ani v „A“. Dokázli jsme, že jsme tým a otočili výsledek z 3:5 na 6:5. Projevila se výborná fyzická kondice mužstva, dovolili jsme soupeři skórovat pouze ze standartních situací a po našich chybách. Myslím si, že rozhodčí dnes utkání hodně ovlivnil. Pokud se ruce ve vápně posuzují podle toho, jak se kdo vyspí, tak je to špatné. Dnes jsem ukončil svoji kariéru v Dobšicích. Kódl dnes zahrál výborné utkání,

Daněk Jackson: zahrál jsem si dobře, naběhal jsem se však více než v „A“. Jsem spokojený,

Truhlik: „C“ dnes poalo výborný výkon, podpořený Danem a Danem. Výborný, bojovný a kolektivní výkon, o vítězství jsme přišli v posledních vteřinách. Soupeři jsme sebrali první body,

Filda: jsem hrubě nespokojen s občerstvením rozhodčích v přestávce a po skončení utkání. Tímto bych chtěl apelovat na pana prezidenta oddílu a čerstvě zvoleného místostarostu, aby situaci zlepšil, jinak nebudou výsledky pro domácí příznivé. Dále bych se rád zastal pana Luboše Pavlů, který svoji nemotorností způsobil v poslední minutě penaltu, nastoupil však do utkání za stavu 3:5 a jeho příchod hru domácích oživil, ač tomu pan Samek Jiří na střídačce nevěřil,

Fildova Hanka: hráli žlutí proti modrým, moje malá dcerka Hanička mi řekla, že strejda Máslík hraje s číslem 5. Tatínka se však zeptala, proč strejda neběhá jako ostatní,

Katka Kloudová: škoda, že můj manžel Petr musel kvůli zdravotním problémům jenom mávat. Kdyby hrál, tak bychom nedostali tolik branek a vyhráli bychom,

Lupen: na svoji obhajobu mohu jenom říct, že mě situace v 90. minutě moc mrzí. Přišel jsem na hřiště, když jsme prohrávali, svým výkonem jsem strhl ostatní spoluhráče, dokonce jsme i vedli. Jsem spokojen. Lupenův výkon ocenila potleskem zaplněná tribuna, jenom je škoda, že si Lupen netroufl jít v 88. minutě kopat penaltu, i když byl na ni trenérem určen,