7.kolo IE Znojmo dorost - Pohořelice 3-0 (1-0)

Gól - Nemeth, Žižka, Švéda,7-kolo-dorost-pohorelice

Kroupa J. – Doubek J..Raška V.Rehberger T.Nemáš R..Kordula F.Fryš M.Neméth P..Žižka J.Moravec Zd.Moravec J.

Náhradníci: Rehberger M. Blažíček J. Švéda J. Pospíchal M.

Na domácím hřišti jsme přivítali druhý tým tabulky. Před zápasem jsme k dnešnímu zápasu připravili jinou taktiku jak  doposud. Kluci toto splnili až na pár drobných chyb na výbornou. Opět se projevil kolektivní duch tohoto mužstva, makali jeden za druhého a na výsledku se to projevilo. První poločas byl oboustranně hodně opatrný. Od 20 minuty jsme dobře kombinovali,byli jsme aktivnější a měli častěji míč na svých kopačkách a dali první branku – Petr Németh svoji šanci s přehledem proměnil. Do kabin jsme tak odcházeli s jednobrankovým vedením.

Do druhé půli jsme šli beze změny a se stejnou taktikou. Po jednom souboji se nám zranil Martin Fryš. Do zápasu naskočil Jakub Švéda,tím jsme pozměnili postavení hráčů a tento tah byl úspěšný. Hned o minutu později skóroval Jiří Žižka 2:0. Tento stav jsme kontrolovali a po přímém kopu navýšil vedení Jakub Švéda. Za tohoto stavu jsme pustili do hry i zbylé náhradníky a všichni se ukázali v dobrém světle.Tímto vítězstvím jsme se posunuli na druhé místo v tabulce. Kluci je to super, děkujeme a budeme pokračovat takhle dál. Pochvala patří celému kádru.

Trenér: Lattner Jan

TRÉNINKY:PO,ST,ČT – 17:00HOD HŘIŠTĚ IE ZNOJMO