Dohrávka 6.kolo Hor. Kounice - IE Znojmo A dorost 3-3 (2-0)

Góly - Nemeth 2x, Moravec Zd.,

Sestava a komentář po utkání

Rehberger M.- Moravec J. Doubek J. Rehberger T. Nemáš R. – Moravec Z.Blažíček J.Raška V.Švéda J.- Žižka J Nemeth P.

Lavička: Fryš M.Trochta O.Pospíchal M.Rejtar L.

Ke středeční dohrávce jsme zajeli na hřiště posledního týmu tabulky.Odjeli jsme k zápasu bez několika hráčů základní sestavy a dali prostor hráčům z lavičky,což se nám hned v úvodu zápasu vymstilo.Tak jak k tomuto utkání přistoupili všichni hráči se nedá ani komentovat,absolutní nezájem o hru bez pohybu a nasazení. Navíc jsme po našich chybách dovolili soupeři, aby se dostal do vedení 2:0. Tak skončil i poločas. Tentokrát jsem nebyl v klidu ale v kabině bylo hodně zle. Do druhé půle jsme šli se změnou v sestavě. Hned v první minutě jsme se dostali do šance a za ruku a kopali pokutový kop,ten jsme neproměnili(T.Rehberger),ale s dorážky od tyče vyrovnal Zd. Moravec. Po gólu byl zápas v naší režii a během pár minut jsme srovnali na 2:2 Nemethem. Kluci hráli dál svoji hru. Terén byl hodně špatný (celý zápas hustě pršelo),ale opět naše hrubá chyba a soupeř se ujal vedení 3:2. Hned po inkasované brance jsme kopali přímí kop a ten proměnil opět Nemeth 3:3. I nadále jsme byli lepší a měli několik 100% tutovek, ale ani jednu jsme neproměnili. Počasí bylo opravdu mizerné tak jako terén a zápas byl ukončen o 5min dříve. K naší dnešní smůle se nám zranil ještě důrazný útočník Jirka Žižka, kterému přejeme brzké uzdravení. Všichni kluci si musí uvědomit, že je potřeba hrát od začátku koncentrovaně a hlavně mít pokoru před každým soupeřem i tím který je právě na posledním místě tabulky.

Trenér Jan Lattner

A – Dorost Mist.utkání neděle 05.10.2014 – sraz 14:30hod – Prosiměřice doma

B – Dorost Mist.utkání sobota 04.10.2014 – sraz 14:00hod – Tasovice-B – odjezd 14:30hod hřiště Oblekovice